V Praze ve Žlutých lázních startuje Český pohár Xterra, závod určí mistry ČR v terénním duatlonu

Žluté lázně v Praze v sobotu 24. května hostí úvodní závod Českého poháru Xterra. Podnik s názvem Xterra Žuté lázně 2014, Velká cena PRE má statut mistrovství České republiky v terénním duatlonu, a vítězové se tak stanou národními šampiony.

Erbanová

Pořadatelé opět připravili tři varianty závodu. Xterra Kids pro děti, Xterra Easy pro hobíky a amatéry, který se pojede na kratších tratích a vrcholem bude úvodní podnik Českého poháru Xterra.

Na elitní kategorie čekají objemy 3 kilometry běhu, 24 kilometrů na horském kole a na závěr 6 kilometrů běhu.

Z depa se poběží kolem botelu Racek na Veslařský ostrov a dále po náplavce k Podolské vodárně a zpět po cyklostezce do depa. Trať cyklistiky vede po Modřanské cyklostezce, před čerpací stanicí AGIP po mírných schodech k řece 300m single trackem podél vody a dále pod Barrandovský most ne po cyklostezce ,ale mezi cyklostezkou a vodou. Pak po cyklostezce přes Barrandovský most, dále podél Vltavy až k Chuchelskému Háječku, kde se trať bude rozdělovat. Xterra Easy závodníci pojedou zpět mezi Barrandovskou skálou a železniční tratí dále přes Barrandův most zpět do Žlutých lázní. Xterráci jedou do Chuchelského Háječku tam natočí 2 okruhy, a pak zpět tou samou cestou, co přijeli, podél vody k Barrandovskému mostu a dále do depa. Druhý běh povede po stejné trase jako ten první s tím, že v závodě Xterra Easy triatlonisté absolvují jeden okruh, Xterráci okruhy dva.

Prezentace začíná ve Žlutých lázních v 8 hodin. V 10:30 je na programu závod dětí Xterra Kids. Ve 12 pak odstartují závody Xterra a Xterra Easy.

Přidat komentář

dvě plus dvě

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.