V Belgii přidali Dvořáček s Wagnerem další dvě třetí místa

Jezdci týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra Libor Dvořáček s Kurtem Wagnerem vybojovali v belgickém Sap-Francorchamps poháry za dvě třetí místa. O uplynulém víkendu se na legendární trati ve Spa uskutečnil předposlední podnik letošního ročníku Lamborghini SuperTrofeo Europe v jehož rámci zasahují do bojů v LB Cupu také jezdci brněnského týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra Libor Dvořáček a Kurt Wagner.

2620 19 51

Nikdo z nás nevěděl, jaké to letošní Spa bude. V minulosti to byl vždy velký svátek a na tribunách kolem trati se tísnilo více než sto tisíc diváků. Letos jich bylo o poznání méně, stejně tak jako aut v paddocku. Pořadatelům se však i přes všechny koronavirové opatření podařilo uspořádat pěkný víkend s příjemnou a až slavnostní atmosférou,“ tak zněla slova týmového manažera Jiřího Mičánka jr. po návratu z Belgie.

 „Kurt s Liborem našli v LB Cupu již své tempo, což potvrdili i teď, kdy po konstantním výkonu získali další body a poháry za třetí místa. Toto je výsledek, se kterým můžeme být určitě spokojeni. Teď nás čeká opět krátká pauza a pak již jen závěrečný podnik na Paul Ricard, kam věřím pojedeme již v plné sestavě,“ dodává Jiří Mičánek.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.