Týmové mistrovství ČR v jachtingu aneb Velká cena Prahy, známe výsledky.

V Praze na Vltavě v YC CERE se od pátku do neděle (26.–28. 10.) konalo mistrovství České republiky týmů. Dvanáct šestičlenných týmů (včetně jednoho slovenského) závodilo na lodích třídy 420, v soubojích tři proti třem lodím. Na startu nechyběly mnohé osobnosti českého jachtingu včetně olympionika Viktora Teplého, reprezentantů Ondřeje Teplého či Štěpána Novotného, podívat se přišla i Veronika Fenclová Kozelská.

Startovní listina - prohlédněte si zde

Chladné ale větrné počasí umožnilo odjet nejen všechny rozjížďky v základní části, ale také kompletní finálovou část. Zcela suverénně si počínal tým SKIPPY STONES ve složení Petr Fiala, Lucie Chmelová, Ondřej Bobek, Tereza Jaroměřská, Pavel Bobek, Michaela Bobková, když za celý závod nenašel přemožitele. Vyhrál všechny rozjížďky v základní části i obě finálové jízdy. Stříbro v semifinále vybojoval loňský vítěz tým POBŘEŽÍ LIHOVINY ve složení Radek Smetana, Michaela Mertlová, Tomáš Vaidiš, Eva Matoušková, Jan Škoda, Denisa Grecmanová, který porazil po základní části druhý tým MIKEŠOVI HVĚZDIČKY (Nikola Guryča, Petra Šmídová, Zosia Burska, Jakub Solík, Petr Drahorád, Antonín Kašpar), na nějž zbyly bronzové medaile.

Výsledky základní skupiny - prohlížejte zde.

Konečné výsledky - stahujte zde.

Originální dárky – Skippy Stones. Tři kameny. Tři přání. – byly připraveny pro každý tým, který se závodu účastnil. Skippy Stones jsou tři nádherné přírodní říční oblázky, které symbolizují tři přání. Ten, kdo Skippy Stones dostane, má na ně napsat svá přání. Součástí balení je vždy nesmazatelný fix a dopis, který popisuje původ kamenů a co s nimi udělat. 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.