Triatlonové krásce Anetě Grabmüllerové to i ve sportovním oblečení náramně sekne

Aneta Grabmüllerová je krásná česká reprezentantka v triatlonu. Je jí 20 let a prvním rokem spadá do kategorie K23. Čeká ji tak první sezona na olympijských tratích. Nadějná triatletka v dubnu oznámila spolupráci s firmou Craft a v květnu jí bude dokonce věnována dvoustrana v časopise Bravo.

Aneta Grabmüllrová

Aneta Grabmüllerová je starší dcerou manželů Iva a Šárky Grabmüllerových a má ještě mladší sestru Natálii. Toto rodinné kvarteto je ve světě triatlonu hodně známé a to nejen na domácí české půdě. Všichni mají na kontě hezkou řádku úspěchů zejména ze zimního triatlonu.

Aneta by nyní své další úspěchy ráda sbírala v olympijským triatlonem a jejím snem je stát na startu olympiády. To je jedna z věcí, kterou prozradila v rozhovoru pro časopis Bravo. „Musím říct, že když jsem tenhle časopis ve 12-15 letech četla, říkala jsem si, že bych tam jednou také chtěla mít rozhovor. A teď v květnu ho tam mít budu, což je vlastně splnění puberťáckého snu,“ smála se krásná blondýnka, která má velkou radost z nově uzavřené spolupráce.

„Mám obrovskou radost, že můžu oznámit spolupráci se značkou Craft pro nadcházející sezonu. Jsem opravdu ráda, že můžu oblékat takovou značku. Reprezentuji něco, čemu opravdu důvěřuji,“ vysvětlila Aneta Grabmüllerová, která se hned v novém oblečení z jarní kolekce nechala nafotit.

„Fotila známá fotografka Markéta Navrátilová a musím říct, že spolupráce s tak úspěšnou a výbornou fotografkou pro mě byla čest. Fotky by se měly objevit v katalogu Craftu,“ uzavřela sympaťačka, pro ketrou bude prvním letošním ostrým startem závod v Bratislavě, který se koná 18. května a je prvním dílem Českého poháru v olympijském triatlonu.

Přidat komentář

dvě plus dvě

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.