Český ironman Petr Vabroušek se zotavuje z nehody, při které ho v tréninku srazilo auto a skončil ve zlínské nemocnici. Přesto, že ještě není úplně fit a bolavá místa ho limitují, plánuje v neděli odletět na Havaj, kde se 13. října koná mistrovství světa.

VabroušekPoslední zářijová středa nejlepšímu českému ironmanovi výrazně zkomplikovala přípravu na legendární závod na Havaji, který je mistrovstvím světa. Vabrouška pří tréninku srazilo auto a výsledkem toho byl těžký otřes mozku, odřeniny a několik naraženin. Český triatlet tak skončil v nemocnici ve Zlíně.

Po necelých deseti dnech už ale Vabroušek zase myslí na trénink a hlavně na legendární závod na Havaji, kde ho čeká už čtrnáctý start. Do Mekky ironmana odlétá v neděli a věří, že během pěti dnů, které tam před závodem stráví, se dá stoprocentně do pořádku.

„Co se plavání týče, zatím jsem zvládl jen kilometr plavaný pravou rukou. Levá se snad přidá do konce tohoto týdne. Na kole jsem bez problémů na trenažeru, venku zatím nic. Neopřu se o pochroumané levé rameno a příliš mě bolí levé mezižeberní svalstvo. Snad se to rovněž zlepší do konce týdne. A v běhu je bez problémů lehký klus. Rychlejší tempo zatím záda a rameno nedovolí, ale koncem týdne vyzkouším i to. V neděli odlétáme na Havaj, tak doufám, že během pěti dnů na místě před závodem se dám téměř na 100% dohromady. Děkuji za veškerou podporu, které se mi dostalo a dostává,“ napsal Vabroušek na svém Facebooku.

Přidat komentář

dvě plus dvě

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.