Tradiční vyhlášení vítězů sezóny 2023 Hankook Carboniacupu je zde

Rok se s rokem sešel a i třináctý ročník poháru bude mít vyhlášení konce závodní sezóny v pěkných prostorách hotelu Pyramida. Budeme se na Vás těšit.

Na vítěze samozřejmě čekají ručně vyráběné trofeje, které se již připravují, a jak to všechno v té třinácté sezóně dopadlo? To se vážení jezdci, fanoušci a přátelé motorsportu dozvíte na našem webu, nebo přímo na vyhlášení sezóny 2023.

V rámci Hankook Carboniacupu se letos představila široká škála různých vozů, formulí a závodních speciálů s jezdci již zkušenými, teamy známých jmen i začínajícími jezdci. Celkově se do cupu přihlásilo 257 jezdců z deseti států, což je velmi pěkné číslo na třináctý ročník mezinárodních amatérských okruhových závodů.

Nejvíce obsazenou skupinou v tomto roce byla skupina A, kam se přihlásilo celkově 114 závodních vozů, v seriové skupině B se nám zúčastnilo 56 závodníků, ať už to byli uplní nováčci nebo zkušený závodníci, byli v každém závodě perfektně připraveni a ukázněni, a i zde se bylo na co dívat. Další skupina C, která je určena pro speciální vozy jako jsou vozy Pacemaker, Performer, Caterham, KTM-XBow, PRC, Radical a jiné sportovní verze, zde se přihlásilo celkem 33 jezdců. Ve formulové skupině D jezdilo letos celkem 54 jezdců, objevily se i národní formule i specifikace F4 a tato královská skupina se velmi rozšířila.

Úplné zakončení sezóny teprve chystáme. Slavnostní vyhlášení proběhne tak jak jste zvyklí. Zakončíme sezónu odpočinkem a zábavou všichni společně. Tentokrát na hotelu Orea hotel Pyramida v Praze, v sobotu dne 27.1.2024, kde začneme vyhlašovat od 16:00h. Zde budete moci společně s námi převzít zasloužená ocenění, oslavit a pobavit se s přáteli. Opět bude připravené občerstvení ve formě výborného rautu a dortu. O zábavu bude postaráno ve formě soutěže na profi simulátoru, který doveze RECART SIM RACING.

Do velkého sálu hotelu Pyramida pozveme na tento večer nejen vítěze skupin s doprovodem, ale také ty, kteří chtějí jet s námi i další ročník. Samozřejmostí je pozvání pro sponzory a všechny, co se podíleli na bezvadném fungování Carboniacupu v letošním roce.

Zde se dozvíte nové informace s otevřenou diskuzí o další sezóně, odnesete si ceny a hlavně se pobavíte s přáteli nejen o závodech v příjemné atmosféře během zimní přestávky. Všichni obdržíte pozvánky emailem.

Děkujeme všem sponzorům, jezdcům, pořadatelskému týmu i médiím, které nám moc pomáhají, aby vaše snažení bylo více vidět.

http://www.carboniacup.cz/

Foto: V. Sýkora - Finálový závod 2023 na Autodromu Most

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.