Jantar Team se na Setkání mistrů 2021 představí s Tomášem Engem

Slovenský Jantar Team, známý automobilovým fanouškům především z účinkování v ME závodů automobilů do vrchu a z Rally Dakar 2021 se poprvé představí na Global Assistance Setkání mistrů 2021 na autodromu v Sosnové u České Lípy.
 
Jezdcem týmu se pro tento podnik stane jediný Čech, který se zúčastnil závodu Formule 1 - Tomáš Enge, který za podpory partnera Liqui Moly usedne do vozu Škoda Fabia Rally 2 EVO.
 
„Na Setkání mistrů jsem již závodil s Octávií WRC, Fábií WRC, s historickým Fordem Escort a dalšími vozy, ale s R5 to bude moje premiéra.  Uvidím, jak si s autem porozumím při pátečním tréninku, ale věřím, že v sobotu ukážu fanouškům atraktivní jízdu bokem a nějakou tu show, jako poděkování za celou sezónu.“  uvedl ke startu Tomáš Enge.
 
A jak k tomuto spojení došlo? „Náš společný partner Liqui Moly vymyslel tento start a my jsme rádi, že můžeme v našem týmu přivítat takového jezdce. Ve spojení s nejmodernější verzí rally speciálu z dílen Rexteamu to bude určitě nádherná podívaná.“ uvedl majitel Jantar teamu Ján Miloň.
 
Přijďte se proto všichni rozloučit s letošní sezónou. Pro všechny fanoušky je vstup do areálu zdarma.

jantar_team.jpeg

Harmonogram setkání mistrů:

Pátek 19.11.2021:
9:00 – 16:00    Seznamovací jízdy

Sobota 20.11.2021:
9:00 – 10:00    Trénink
10:20                Kvalifikační jízdy
14:30                Finálové jízdy

TZ a foto:  tomasengeracing.cz

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.