Testování rallyových týmů se vydařilo, autodrom vypíše další termíny

Dvacet soutěžních speciálů se v sobotu prohánělo po malém závodním okruhu mosteckého autodromu. Rallyové týmy tak naplno využily premiérové nabídky otestovat jezdce a techniku před zahájením sezony. O testování už projevily zájem další týmy, znovu chtějí přijet i někteří z účastníků prvních testovacích jízd. V nejbližší době proto vypíšeme další termíny,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti AUTODROM MOST Jakub Krafek.

O spokojenosti týmů svědčí například reakce jezdce Jaroslava Matouška, který v Mostě vyzkoušel po zimním klidu připravenost vozu Škoda Felicia na ostrý start do sezony. „Testování bylo úžasné, rád se zúčastním jakýchkoli dalších akcí na autodromu. Takovou profesionalitu a zázemí jsem dlouho nezažil. Klobouk dolů, byl to skvělý den,“ nešetřil chválou na pořadatele.

ilustrační foto

Testování na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem trvá osm hodin s hodinovou přestávkou, takže se pohodlně vystřídají všichni přihlášení. Do konce sezony autodrom počítá minimálně s dalšími dvěma testy. Jeden z nich se uskuteční před závodem The Most RALLY #2 na konci května.

TZ a foto: Autodrom Most

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.