Autodrom vyčlenil dva dny pro testování cestovních vozů, GT a prototypů

Šanci vyzkoušet si na velkém závodním okruhu mosteckého autodromu připravenost jezdců a techniky před zahájením sezony mají nyní profesionální i amatérští účastníci šampionátů, pohárů a seriálů určených pro cestovní vozy, GT a prototypy. Společnost AUTODROM MOST nabízí týmům i jednotlivcům možnost celodenního testování závodních či sportovních vozů na dráze ve dnech 11. a 12. dubna.

testování

Autodrom vypisuje i termíny pro volné jízdy a testování na okruhu, a to vždy v předstihu v kalendáři akcí na svých webových stránkách a facebooku. Nejbližší volné jízdy a testování se uskuteční jž dnes, tedy 9. a 10. března, další plánovaný termín je 10. duben. „Formát je stejný jako v minulých letech, jezdí se v blocích po pětadvaceti minutách. Kupon platný pro jeden vůz a jeden blok je k mání do 9. dubna.“ doplnil Krafek. 

Zkrátka ale nepřijdou ani rallyové týmy. Testovat jezdce a techniku mohou na okruhu se střídavým asfaltovým a šotolinovým povrchem v délce 1,8 kilometru. Premiérový termín je už v sobotu 11. března, přihlásilo se více než deset posádek. Okruh bude týmům k dispozici od 09:00 do 17:00 hodin s přestávkou mezi 13:00 a 14:00, takže se bez problémů všechny vystřídají. Trasu organizátoři vyznačí na křižovatkách mobilními ploty, dohlédnou také na bezpečnost všech přítomných.

TZ a foto: Autodrom Most

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.