OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Test nové Škoda Fabia R5

Posádka Matthias Kahle a Christian Doerr testovala 24.dubna v okolí Měděnce na Chomutovském okrese zbrusu novou Fabii R5, postavenou pro letošní sezonu. Již tento týden s ní posádka vyrazí na ostrý start 51. ročníku slavné Rallye Šumava Klatovy.

Test několika rallyových speciálů zajištoval Automotosport Osek v čele s Vladimírem Krejčím, pořadatel Krušnohorského poháru automobilových závodů do vrchu. Testovací jízdy provázelo velmi proměnlivé počasí. Posádky si tak mohly vyzkoušet různá nastavení svých speciálů. Střídalo se slunečné a jasné počasí s déšťovými i sněhovými přeháňkami se silným větrem. Celá akce zaslouží pochvalu i poděkování jak ze strany posádek, diváků, pořadatelů, tak i od místních obyvatel. Celé testování proběhlo na výbornou.
  

Při testování se objevila slavná a populární Krestova Octavia WRC z Monte Carla 2002 a krásný Ford Escort RS Cosworth sk.A. Tento legendární rallyový speciál ve své době pilotoval Carlos Sainz s Luisem Moyou. Právě tento model byl předchůdcem prvních speciálů WRC.

Akci pro pořadatele zachytil fotograf Mirek Grusa, od této sezóny i fotograf Krušnohorského poháru.

Další fotogalerie Mirka Grusy

Text a foto: Mirek Grusa

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.