Televizní magazín MotorMIX neměl olympijskou pauzu

Televizní MotorMIX již má letos čtvrtou premiéru, tedy čtvrtý díl. A zatímco některé jiné pořady měly nyní olympijskou pauzu, MotorMIX nadále „vyjíždí“ do vysílání bez podobného přerušení. Oba únorové díly se věnují Dakaru, ale také třeba okruhovým závodům, či připravovanému veletrhu Motosalon Brno 2014. Přinášíme obsah obou únorových dílů i pozvání k jejich zhlédnutí.

„V nejnovějším dílu TV MotorMIX  se věnujeme průběhu letošního Dakaru v podání ostravského týmu Bonver Dakar Project, ale také  zrušení připravovaného veletrhu Autosalon Brno a naopak přípravovanému veletrhu Motosalonu Brno, který se uskuteční již za několik dní. Zmíníme také ME v trucktrialu v Drnovicích, které se uskuteční po  loňské premiéře i letos a  to již v úvodu prázdnin. Pak se opět zmíníme o Dakaru a to o premiéře Josefa Macháčka s Vlastimilem Tošenovským s novou bugynou. Informujeme také o jistých okruhových tahanicích a problémech ohledně předpisů před nadcházející sezónou českého okruhového šampionátu. Další novinkou pak  je připravovaný Freestyle motokross, který se opět na jaře uskuteční v Brně. Podívali jsme se rovněž na to, co se v truckerské stáji Buggyra děje nyní v zimě, a připomněli, že zkušený nejen dakarský závodník Jean Luis Schlesser končí se závoděním. Na závěr se vracíme znovu k Dakaru, tentokrát z pohledu týmu KM racing. Domnívám se tedy, že fanoušci si  přijdou na své a že obsah tohoto dílu je velmi pestrý,“ vypočítává jednotlivé příspěvky šéfredaktor pořadu Pavel Jelínek.

Druhý únorový díl je ke stažení ZDE http://www.motormix.cz/video/motormix14_unor02.wmv

Bonver Projeck

Dodejme, že až do konce února si mohou diváci televizního i návštěvníci internetového MotorMIXu také zasoutěžit o vstupenky zdarma na již zmíněný Motosalon Brno. MotorMIX je zároveň jeho mediálním partnerem a v jednání jsou i přípravy expozice s ukázkou několika závodních motocyklů. Tu pak zájemci mohou navštívit v pavilonu Z, kde bude dále třeba koule smrti i další doprovodný program. Veletrh pak začíná 6. března a potrvá do 9. března 2014.

„Zmiňme ještě obsah předchozího dílu z úvodu  února.V něm jsme přinesli  reportáž o Tomáši Tomečkovi a o jeho dalším vítězství na Afrikaecoerace 2014, ale také o tom, že prestižní závody GéTéček se opět letos pojedou na Slovakiaringu, takže relativně  na dohled i pro české fanoušky okruhových závodů. Nechybí reportáže k anketám Zlatý volant 2013 a také Zlatá řidítka 2013  a samozřejmě ani k Dakaru. Další reportáž zmiňuje současné okruhové „tahanice“ o pravidla před startem sezóny 2014, které pravděpodobně několik posádek z již tak chudého startovního pole českých okruhových závodníků ještě uberou,“ pokračuje Pavel Jelínek a doplňuje i plánovaný obsah prvního březnového MotorMIXu:“ Již nyní máme připravenu reportáž z Boucles de Spa Legend, což byly závody historických vozů o minulém víkendu v Belgii se zajímavou účastí, ale také ohlédnutí za Lotyšskou rallye a připravujeme další novinky k Motosalonu Brno a nejen to.“

První únorový díl je ke stažení ZDE http://www.motormix.cz/video/motormix14_unor01.wmv 

okruhy - ilustrační

Více k TV MotorMIX ZDE : http://www.motormix.cz/tv-motormix 

TV MotorMIX na obrazovkách: MotorMIX je vysílán celostátně na satelitu ASTRA a to v rámci kanálu Regionální televize. Ta vysílá na satelitu Astra 3B na frekvenci 12 168 MHz, polarizace Vertikální, SR 27500, FEC 3/4, norma DVB-S, kódování žádné (FTA). Dále je RTV možné naladit v Regionálním MUX Praha, České Budějovice, Plzeň, Liberec, Jablonec nad Nisou, Příbram a ve většině velkých kabelových operátorů vč. UPC. Kanál lze naladit také na Youtube live. 
Dále je MotorMIX vysílán na v lokálních televizních sítích KTV v Jeseníku, či Fonka TV v Příbrami

Přidat komentář

dvě plus dvě

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.