Srpnový MotorMIX ve znamení okruhu Pannoniaring

Nejnovější díl televizního motoristického magazínu MotorMIX nabízí nyní především reportáž z nedávného závodu na maďarském okruhu Pannoniaring a to, jak by řekli kolegové redaktoři a moderátoři z jiných a nejmenovaných TV stanic, jako první a zároveň jediný pořad u nás.J)

 

„Hlavní náplní pořadu je reportáž Pannonia Ringu, tedy z třetího letošního dílu okruhového šampionátu a to včetně řady rozhovorů s jezdci. Následuje několik kratších reportáží z různých disciplín. O zrušení letošního šampionátu LMS a tím pádem i zářiového závodu v Brně, vrchařský seriál LMBC se zase již dostal do své druhé poloviny a přinášíme i pozvánky na víkendový závod GT1 na Slovakiaringu, na Barum rallye, na trucktrial do Kunštátu a na závěr také soutěž o vstupenky na trucky v Mostě, které se jedou o stejném víkendu, jako Barum rallye,“ upřesňuje šéfredaktor Pavel Jelínek.

 

 Kdo si MotorMIX nemůže pustit v televizi a to včetně satelitního vysílání (na Astře), má stejnou a zcela jednoduchou možnost tradičně i na internetu.

 

Jinak pokud jde o připravovaný díl na závěr srpna, který se již brzy objeví na obrazovkách, fandové se mohou těšit na reportáž z Rallye Kostelec nad Orlicí a také ze čtvrtého letošního dílu okruhového šampionátu na okruhu v Mostě. Zde opět platí pořekadlo o tom, že Motormix je jediným televizním pořadem, který se tomuto závodu věnuje. V pořadu navíc nebude chybět ani obrovská „rána“ dvou nejdražsších aut celého startovního pole, tedy Audi DTM a Pagani Zonda., z nichž zůstaly jen dvě hromádky šrotu (viz také foto z havárie na stránkách www.motormix.cz)

 

„Připomeňme ještě obsah předchozího dílu. Po úvodní reportáži z ME do vrchu Ecce homo se věnujeme hustopečské Agrotec rallye a také truckerskému evropskému šampionátu Dále ME v autokrosu v Nové Pace, a Silk Way rallye, kterou zkomplikovaly a výrazně zkrátily velké povodně,“ pokračuje Pavel Jelínek.

 

 

Adresa ke stažení aktuálního dílu je zde :

www.motormix.cz/video/motormix_srpen01.wmv

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.