Pokus o překonání českého rekordu ve výhozu člověka do výšky na SPIRIT CHEER CUPU 2012

spirit-cheer-cupV neděli 25. listopadu 2012 v prostorách sportovní haly Aréna Sparta Podvinný mlýn, Kovanecká, Praha 9 – Libeň se uskuteční 7 ročník celorepublikové soutěže Spirit Cheer Cup 2012, který pořádá Česká asociace cheerleaders, o. s. (ČACH).


Cheerleading je adrenalinový sport zahrnující tanec, skoky, akrobacii, pokřiky a stavění stuntů (náročné lidské pyramidy). Můžete vidět chlapce, jak vyhazují dívky do výšky až 6 metrů bez jakéhokoliv jištění a opět je chytají, několik lidí nad sebou v lidských pyramidách a dynamické taneční choreografie ve spojení s akrobacií.


To vše Vám během Spirit Cheer Cupu předvede na až 950 soutěžících ve více než 20 kategoriích. Na začátku soutěžního dne uvidíte vystoupení Českého národního cheer týmu. Soutěž budou hodnotit odborní porotci z USA, Slovinska a České republiky.


Těšte se na atraktivní cheer show, dívčí sportovní krásu a eleganci ve spojení s mužnou sílou, energií a nadšením, radost z pohybu, adrenalin a vzrušení.


Soutěžící v kategorii Superman Basket Toss se pokusí o překonání českého rekordu ve vyhození dívky do 4 metrů provedeného skupinkou JNS Pulse a zapsaného do České knihy rekordů v listopadu 2011.

rozsáhlou fotogalerii nalezneta na našem facebooku nebo v našem archivu

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.