Sobotní napětí před Velkou

Tak trochu ve znamení ticha před bouří se odehrál sobotní pardubický meeting. Napětí před Velkou Pardubickou bylo téměř hmatatelné a fandové se přišli rozcvičit na zítřejší den D. K vidění byly v sobotu jen dostihy tzv. dokola, tj. dostihy, které nezasahovaly do vnitřní krosové dráhy - proutěnky a klasická steeplechase přes umělé ploty.

Ceněné proutěnky I. kategorie- Zlatou sponu tříletých vyhrál letošní účastník Českého derby SAUL, jehož jméno bude dobré si do budoucna dobře zapamatovat.Proti dostihu byl podán protest - tři skoky před cílem vybočil Laverno s Marcelem Novákem z dráhy a dostihová komise řešila, zda je ze skoku nevytlačil právě Saul se Sertashem Ferhanovem.DK nakonec protest zamítla s odúvodněním bočení Laverna.

Prohlédněte si velkou fotogalerii:

foto: Lenka Sklenáková

Proutí pro 4leté a starší koně kategorie National Listed (NL) - Kříšťálový pohár města Pardubic vyhrál lehce o 9 délek výborný ANAKING s Janem Faltejskem.

Stejnou kategorii NL prezentoval i hlavní dostih steeplechase - Stříbrná trofej, kterou opanoval jistě o 2,5 délky MONSIEUR BACHIR s Thomasem Boyerem.

Tolik k tomu nejdůležitějšímu, co se odehrálo v sobotu a pojďme se společně těšit na galerii z nedělního dne, kdy bude na programu 128. Velká pardubická


Foto: Lenka Sklenáková

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.