Slet štěrkoletců se blíží!

Inspirováni neomezenou nádherou České Kanady, a nekončícím proudem zápisů na čekací listinu, vůbec poprvé jsme se rozhodli neomezovat počet účastníků, a otevřít Panaracer Gravel Blinduro 2021 všem zájemcům!

Registrace byla znovu spuštěna!

Kdy? 18. a 19. září 2021
Kde? Staré Město pod Landštejnem

Můžeš se kochat, můžeš klábosit, můžeš přišlápnout. Složení skupiny si domluvíš s přáteli. Čtvrté Gravel Blinduro bude přesně takové, jaké si ho uděláš.

Jede se na oči, bez znalosti trati. Ta je složená z měřených úseků po cestách i cestičkách, a transferů v lážo-plážo tempu rozmanitou krajinou České Kanady. Nebudeš předem vědět, kudy trasa vede. Kde začíná rychlostní zkouška. Ani jak je dlouhá, či jaký má profil. Dostaneš jen orientační plánek, aby ses nám úplně neztratil/a.

Čeká tě cca sedmdesátikilometrový okruh. V sobotu jedním směrem, v neděli opačným. Tam kde si v sobotu mákneš, v neděli se pěkně svezeš. A naopak. Nic těžkého pro závoďáka, dost náročné, aby hobík nezapomněl...
 
Nemáš závodní ambice? Časomíra tě stresuje? Přitom Tě ale láká zažít uvolněnou atmosféru akce? Projeď si trasy minulých ročníků při nesoutěžní vyjížďce Recon Ride po nevyznačené trase bez zajištění. Dva okruhy ve dvou dnech. Za poloviční poplatek! Vychutnáš si nádhery České Kanady vlastním tempem. Poznáš štěrkoletce a štěrkoletky z různých koutů světa. Omrkneš exotické stroje. Pokecáš. Večer si zatrsáš.

Cestami a cestičkami je překrásná Česká Kanada protkaná. Můžeš se vracet rok co rok, vždy budeš poznávat další nová zákoutí tohoto ráje štěrkoletců. Toho kraje se nenabažíš.

Těšíme se na Tebe!

Michal Prokop a Zdeněk Pól

Základní informace:
Datum: 18-19. září 2021
Místo: Staré Město pod Landštejnem
Zázemí: Cyklocamp pod Landštejnem
Mapa: klikni sem
Dvoudenní závod bez znalosti trasy.
Měřené úseky na trase délky cca 70 km.
Kategorie: od 15 let pro kola s berany i vlaštovkami
Časomíra: Sportident Air+
Poplatek: 1.000 Kč
Platba: kartou nebo bankovním převodem
Uzávěrka přihlášek: 10. září
Přihlášení na místě není možné!
Garantujeme účast držitelům poukazu Gravel Blinduro 2021

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.