OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Slavnostní Galavečer amerického fotbalu a cheerleadingu

Kdo bude NEJ sportovcem roku 2015 ve sportovním cheerleadingu a americkém fotbalu ? To se dozví  účastníci slavnostního galavečera, který se bude konat 23.1. 2019 v Praze v historickém Paspově sále, při příležitosti vyhlašování celonárodní ankety Sportovec roku 2015 vyhlašované Českou asociací cheerleaders a Českou asociací amerického fotbalu.

Oba sporty společně vyhlásí vítěze hned ve dvanácti kategoriích.  Pro americký fotbal je to vůbec poprvé, co se budou vyhlašovat jiné kategorie mimo tradičního Hráče roku a loňské novinky, Síně slávy. Mimo tyto kategorie se bude za americký fotbal vyhlašovat Objev roku, Junior roku, Offensive MVP a Defensive MVP. Cheerleaders vyhlásí své vítěze v kategoriích Trenér roku, Sportovec Senior muž, Senior žena, Junior, Peewee a také uvedou dalšího člena do Síně slávy.

JNS

Slavnostním večerem bude provázet moderátor Jiří Kalemba, kterého diváci znají z České televize. Účastníci galavečera se můžou těšit na vystoupení cheerleaders, soutěž o věcné ceny, raut v ceně vstupenky, vítězové na krásné skleněné trofeje od společnosti Preciosa a všichni společně na příjemnou zábavu při hudbě a tanci.

Slavnostní večer bude velkým poděkováním všem, kteří vkládají úsilí do rozvoje českého cheerleadingu a amerického fotbalu v ČR.

Vstupenky v předprodeji sítě Ticketportál.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.