Šlágr dorostenecké ligy – dorostenci hostí na Srbské pražskou Spartu!

Zbrojovka hraje v pátek na Dukle, stadion na Srbské ale o víkendu neosiří. Starší dorostenci zde totiž o den později sehrají klíčovou bitvu s tradičním rivalem - pražskou Spartou. Ve šlágru kola jsou v sázce body v honbě za dorosteneckým titulem, který Brno nezískalo od roku 1993!

foto: FC Zbrojovka Brno

Tehdy dovedl trenér František Harašta k trofeji Petra Křivánka, Petra Kocmana, Svatopluka Habance či Miloslava Kufu. Proti Spartě se nyní postaví pod vedením Pavla Šustra talentovaní hráči ročníků 1999 a mladších - Adam Stejskal, David Moučka, Martin Kropáček či Tomáš Chyla.

Situace je hodně zamotaná. Zbrojovka vede osm kol před koncem soutěže tabulku o tři body, druhá je Sigma Olomouc. Třetí Sparta ztrácí bodů osm, má ovšem tři zápasy k dobru. A aby se to nepletlo, s Olomoucí si to rozdá o týden později.

Utkání má výkop v sobotu 28. dubna v 11:30, vstup na Srbskou je volný a otevřena bude hlavní tribuna (sektory A a B). Zajištěno bude i občerstvení.

Podzimní vzájemný duel ovládl pražský tým nejtěsnějším poměrem 1:0. V sobotu se proti sobě postaví druhý nejlepší útok soutěže a aktuálně nejlepší defenziva. Kdo bude úspěšnější? Odpověď na tuto otázku se dozvíte v sobotu na Srbské!

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.