V sobotu 15. září se v Brně koná poslední závod Českého poháru v olympijském triatlonu. Podnik s názvem EKOL SUPERPRESTIGE 2012 je navíc mistrovstvím České republiky na olympijských tratích a rozhodne o domácích šampionech.

V neděli 16. září v Příbrami finišuje Český pohár v dlouhém triatlonu FORD CZECHMAN TOUR. Poslední závod prestižního seriálu s názvem Klasik Duatlon Příbram je mistrovstvím republiky klubů a pojede se v areálu Nový rybník.

Klasik Duatlon je tradičně posledním dílem Českého poháru a na závodníky je připraven závod na tratích 5 kilometrů běhu, 60 kilometrů na kole a 15 kilometrů běhu.

Jedná se již o pátý ročník, který po závodech Krušnoman Duatlon, Czechman, Moraviaman, Slovakman a Pilman rozhodne o vítězích Českého poháru.

„Už je to celkem tradicí, že Klasik Duatlon je posledním závodem seriálu Českého poháru FORD CZECHMAN TOUR. Očekáváme přibližně 80 závodníků a chybět nebude ani dětský závod. Takže v neděli  vyražte do Příbrami i se svými ratolestmi a užijte si parádní sportovní den,“ láká na duatlon do Příbrami hlavní pořadatel Radek Eliáš.

Přidat komentář

dvě plus dvě

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.