Série 24H pokračovala o víkendu na německém Hockenheimringu 12hodinovým závodem

Tým Haegeli by T2 Racing si dojel získal první vítězství v seriálu 24H by Hankook po skvělé jízdě v závodě Hankook 12H HOCKENHEIMRING před svými soupeři MiddleCap racing with Scuderia Praha a Leipert Motorsport.

Josef Král za volantem Ferrari 488 GT3 v závěru závodu ztrácel pouhých 53 vteřin na vedoucí, skvěle jedoucí Porsche 911 GT3 týmu Haegli by T2 Racing. Tým MiddleCup racing with Scuderia Praha ve složení Matúš Výboh, Josef Král  Dennis Waszek bojoval o vítězství po celých dlouhých 12 hodin.  Po 384 kolech na okruhu dlouhém 4,574 km ztrácel na vítěze necelou jednu minutu. Bohužel tentokrát všechno úsilí na vítězství nestačilo.

"Je to naprosto neuvěřitelné," řekl Marc Basseng z vítězného týmu. "Je to náš druhý závod s tímto týmem a novým autem a teď jsme vyhráli! Bylo to opravdu těžké, velká výzva, ale naše strategie byla naprosto dokonalá a nedělali jsme chyby. Měli jsme také trochu štěstí, ale nakonec to je to, co potřebujete k vítězství v závodě, jako je tento."

Na třetím místě závod dokončil tým Leipert Motorsport s vozem Lamborghini Huracán GT3 Evo (#10, Brendon Leitch / Tyler Cooke / Fidel Leib / Seb Morris).

Vytrvalostní série pokračuje 16. až 18. června na  Autódromo Internacional do Algarve v Portugalsku závodem Hankook 24H PORTIMAO. Po letní pauze se série vrátí do do Španělska závodem 24h Barcelona ve dnech 3.-5. září.