Scuderia Praha počtvrté v řadě vítězí v 24H Portimao

Tým Bohemia Energy Racing Scuderia Praha s vozem Ferrari 488 GT3 v sestavě Jiří Písařík, Josef Král a Matteo Malucelli získali čtvrté vítězství v řadě v letošním závodě 24H Portimao. Jiří Písařík viděl cílový prapor po 721 kolech na 4,652 km dlouhém okruhu Autódromo Internacional do Algarve. Prodloužil tak vítěznou sérii týmu Bohemia Energy Racing Scuderia Praha v letošní 24H SERIES Europe GT.

"Bylo to opravdu tvrdé, ale auto bylo perfektní. Tento okruh byl pravděpodobně fyzicky nejnáročnější z dosavadních letošních tratí, takže doufejme, že Barcelona bude jednodušší" řekl Josef Král pro radiolemans.com.

GPX Racing Porsche 911 GT3 R (#24, Nicky Pastorelli/Jordán Grogor/Alexandre Couhryud/Jean-Pierre Valentini) dokončil závod celkově na 2. místě, což je nejlepší výsledek v sérii 24H Series pro tým ze Spojených arabských emirátů. V závěrečné fázi se tvrdě bojovali s Wochenspiegel Team Monschau Ferrari 488 GT3 (#22, Georg Weiss/Leonard Weiss/Jochen Krumbach/David perel), který bere první pódium v sezóně. Současně je druhým vozem Ferrari na prvních třech místech.

Foto: Petr Frýba

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.