Scuderia Praha Ferrari na pole position pro Hankook 12H RED BULL RING

Scuderia Praha Ferrari 488 GT3 (#11, Jiří Písařík/Josef Král/Matteo Malucelli) získala nejlepší pozice na startovním roštu pro třetí kolo 24H SERIES by Hankook. Ital Matteo Malucelli zajel na okruhu o délce 4.318 kilometr čas 1:28.755 minut a získal druhé, po sobě jdoucí pole position pro český tým.

Zlepšením v závěrečných fázích kvalifikace, zajistil Christian Engelharta týmu GRT Grasser s Lamborghini Liverpool GT3 (#964, Christian Engelhart/Rolf Ineichen/Mark Ineichen) druhé místo, časem 0.418 sekund za Scuderia Praha Ferrari. Jen 0,020 sekund pomalejší byl třetí, Forch Racing by Olimp Porsche 991 GT3 R (#29, Robert Lukas/Zeljko Drmic/Patrick Eisemann). Herberth Motorsport Porsche 991 GT3 R (#911, Daniel Allemann/Ralf Bohn/Robert Renauer/Alfred Renauer) odstartuje ze čtvrté pozice.