Scuderia Praha Ferrari na okruhu v Imole opět na pódiu

Pouhých 37 sekund ztratil tým Scuderia Praha Ferrari 488 GT3 (#11, Jiřího Písaříka / Josef Král) na vítězné Audi R8 LMS týmu Car Collection Motorsport   v závodě Hankook 12H IMOLA. Ferrari dojelo těsně před Ram Racing Mercedes-AMG GT3 (#30, Tom Onslow-Cole / Remon Leonard Vos), který skončil po impozantní bitvě třetí . Za nimi dojel vůz Porsche 991 GT3 R týmu Forch Racing powered by Olimp  (#29, Zeljko Drmic / Patrick Eisemann / Robert Lukas).

Konečné výsledky zde.

Ferrari 488 GT3 s Jiřím Písaříkem a Josefem Králem za volantem zvítězilo v kategorii A6-Pro. Stejně jako vítězné (v absolutním pořdí) Audi R8 LMS absolvovali 367 kol o délce 4909 m. Ferrari již téměř tradičně startovalo z první řady na roštu, když v kvalifikaci bylo rychlejší jen Porsche 991 GT3 R týmu Herberth Motorsport.

Výsledky kvalifikace a postavení na startovním roštu.

24H SERIES powered by Hankook pokračuje závodem Hankook 24H PORTIMAO,  který se bude konat od 25 do 27 srpna.  Ovšem již příští týden bude italské Misano hostit další událost pořadatelské agentury Creventic a to Hankook 24H MISANO ze série 24H TCE SERIES powered by Hankook . Další informace na Hankook 24H MISANO.