Roller Coaster Cup 2018 ve fotografiích

V sobotu 24.3.2018 se v pražské sportovní hale na Letné konala první letošní velká soutěž v cheerleadingu na které byly vypsány kategorie Team Lagre AllGirl i Coed. Především v kategorii Coed Senior Elit se představilo více týmů než obvykle a byla vidět i výrazná snaha jednotlivých klubů o zvýšení počtu starujících mužů. 

Během dne se na ploše představilo více než 1000 účastníků v celkem 69 vystoupeních od nejmladších dětí po dospělé. Soutěže se zůčastnilo 20 týmů z ČR a dva z Rakouska. Moderátorem soutěže byl Radovan Slavík, kterého v závěrečné části programu vystřídala Marie Cerhová.

Vítězství v jedné z nejsledovanějších kategorií, tedy Team Coed Senior Elit si i tentokrát odvážejí favorité z týmu JNS Thunderbirds, kteří se s novou sestavou připravují na obhajobu titulu evropských šampionů. V kategorii Team AllGirl Senior Elit si odvezly dívky BSH Cheerleaders. Ve stejné kategorii juniorek si vítězství odvezly AFC Dacia Vienna Vikings.

Mimo soutěž svou sestavu předvedly dívky Czech national team Allgirl Junior Elit. Tým Coed Senior, který se rovněž připravuje na ICU World & Jr World Cheerleading Championships v USA bohužel svou sestavu nepředvedl.

Celkové výsledky naleznete zde.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.