Remus formel Cup začal nejlépe Sandro Zeller

Obhájce titulu Sandro Zeller začal na Hockenheimu další sezónu formulového Remus Cupu nejlépe, jak uměl. Suverénně totiž ovládl obě sprint jízdy rakouského poháru s Dallarou  308 Mercedes a usadil se tak na čele poháru. V první jízdě zvítězil před Italem Brajnikem s Dallarou 308 VW o šest vteřin a dále v pořadí následovali Švýcar Kurt Böhlen, Marcel Tobler a Angelique Germann. Třetí z kvalifikace Regensperger skončil s poruchou motoru bez bodů.

Ve druhé jízdě vystupňoval svoje odhodlání vítězit Ital Paolo Brajnik, ovšem v cíli ho nakonec od vítězného Sandro Zellera dělily jen 2,5s. Tak snad příště. Třetí pak dojel Regensperger, před Böhlenem.

Remus formel Cup

V poháru F3 trophy pro starší vozy F3 dominoval Urs Rüttimann ze Švýcarska, před Manfredem Langem a Ulrichem Drechslerem.

Ve formuli Renault 2,0 vyhrál Aggerer, před Nüslim a Glaserem a konečně v klasifikaci F4 trophy vyhrál Andreas Estler, před Santosem a Dr.Kay Braunem s formel BMW.