OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Rallyexhibice The Most RALLY #1 již v sobotu!

V sobotu 29. října se na mosteckém autodromu pojede opět exhibiční závod The Most RALLY #1  s využitím velkého i malého závodního okruhu. Diváci uvidí napínavé souboje špičkových tuzemských rallyových posádek, bonusem navíc je bezplatný vstup do areálu autodromu. Soutěž zahrnuje dvě rychlostní zkoušky s asfaltovým i šotolinovým povrchem, každou z nich posádky absolvují dvakrát.

Z hlediska bezpečnosti má mostecká rally proti tratím v otevřeném terénu obrovskou výhodu. Obě trasy rychlostních zkoušek vedou po dráze a obslužných komunikacích uzavřeného okruhu. „Diváci sledují závod ve vyhrazených zónách. Eliminovali jsme tak možný střet s vozem, který například po smyku vylétne mimo trať,“ vysvětlil Marek.

Výhodou uzavřeného okruhu je podle obchodní a marketingové ředitelky společnosti AUTODROM MOST Jany Svobodové i možnost uspořádat v sobotu pro diváky celodenní bohatý doprovodný program. „Těšit se mohou dospělí, děti i VIP hosté. Nabídneme řadu atrakcí včetně dětského dopravního hřiště, motokárové dráhy, dráhy pro čtyřkolky či zázemí s občerstvením a nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů v autokaru BARBUS“ doplnila.

Nejlepší posádky The Most RALLY získají odměnu, rozdělí si 60 tisíc korun

První tři posádky v kategorii vozů s oběma poháněnými nápravami a první tři posádky v kategorii vozů s jednou poháněnou nápravou volného sportovního podniku The Most RALLY #1 získají finanční odměnu. Závod se pojede v areálu mosteckého autodromu jako rallyexhibice v sobotu 29. října. V každé z obou kategorií si vítězná dvojice odveze prémii 15 tisíc korun, jezdci s navigátory na druhých místech 10 tisíc korun, bronzovým posádkám pak náleží 5 tisíc korun.

The Most Rally

Motivace je o to zajímavější, že všichni účastníci závodu jsou osvobozeni od startovného. Mysleli jsme i na diváky, kteří mají vstup do areálu autodromu také zdarma,“ upřesnila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Rally zpestří účast Hudce, Bisahy, chybět nebude ani Břetislav Enge s dcerou Lucií

Pořadatelům závodu The Most RALLY #1, se scházejí přihlášky jezdců. Nechybějí mezi nimi ani zajímavá jména ostřílených soutěžáků, například rychlý dvoukolkář Lukáš Pondělíček na Citroënu C2R2 Max či Martin Hudec se Škodou Fabií RS. Dorazí i loňský absolutní vítěz Rallysprint Série Ondřej Bisaha se spolujezdcem Jiřím Hovorkou. Na severu Čech se nejspíš představí s vozem Ford Fiesta R5. Účast přislíbila i legenda úzce spjatá s okruhem v Mostě, Břetislav Enge. Usedne za volant historické Škody 130 LR. Stejně jako při loňské premiéře se role navigátora slavného otce ujme dcera Lucie.

The Most Rally

Doprovodný program na rally si užijí hlavně děti, každý se může vyfotit v závodním autě

Doprovodný program závodu The Most RALLY #1, který se pojede v areálu mosteckého autodromu jako rallyexhibice v sobotu 29. října, pořadatelé zaměřili zejména na děti. Těšit se mohou na skákací race zónu, atrakce na dopravním hřišti či soutěže. Všichni si pak užijí show před slavnostním cílem, mohou navštívit servisní zónu závodníků a zónu pro vystavovatele. Každý se také může nechat zdarma vyfotit v ostrém závodním voze Škoda Octavia Cup třetí generace.

Fotokoutek  v kokpitu speciálu, který se zúčastnil letošní obnovené premiéry oblíbeného okruhového seriálu Škoda Octavia Cup, připravila pro všechny milovníky motoristického sportu a vyznavače rychlých a silných aut společnost ČEPS. „Diváci tak mají jedinečnou příležitost si za volant závodní Octavie přímo sednout a vychutnat si pocity jezdce. Tento zážitek budou mít navíc díky fotodokumentaci uchovaný do budoucna pro sebe i své blízké,“ láká do areálu autodromu jeho obchodní a marketingová ředitelka Jana Svobodová.

The Most Rally

TZ: Autodrom Most
foto: V. Sýkora

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.