OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Rallye tě pobaví. Vysočina nadchne.

Můžeš se kochat.
Můžeš klábosit.
Můžeš do toho šlápnout.
Jak jen chceš.

Krotíš berany, vlaštovky nebo rovná řidítka? Máš nohy chlupaté nebo řádně vyholené? Gravel & MTB Rallye Vysočina je pro každého. Pro tebe! O výsledky tu moc nejde, natož o nějaký stres. Je to výlet krásným krajem s možností hecnout se v rychlostních zkouškách. Ať je co řešit cestou domů.

Kdy? neděle 16. srpna
Kde? Nové Město na Moravě, Vysočina Arena

Trať je složená z měřených úseků a transferů. Pojede se zhruba padesátikilometrový okruh, z toho je asi třetina rychlostních zkoušek po cestách i trailech. Na oči. Bez znalosti trati. Trasu zvládne každý. Stihneš i koupačku v rybníku. Ověřeno.

Potřebuješ jen kolo, přilbu, dobrou náladu. A schopnost orientace v mapě...

Značené budou jen rychlostní zkoušky.

Transfery nejsou pořadatelem vyznačené! Při instruktážní schůzce před startem obdržíš mapu s body označujícími polohu startu jednotlivých RZ a polohu občerstvovací zóny. Volba trasy ke startu jednotlivých RZ  je na rozhodnutí každého závodníka s podmínkou dodržení pravidel silničního provozu a platné legislativy. Závodníci jsou povinni dodržet pořadí RZ tak jak jsou očíslovány v mapě.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.