Prvomájová steeplechase města Lysá nad Labem objektivem Lenky Sklenákové

Oproti loňskému ročníku, který se díky lockdownu odběhnul až 1. srpna, se letošní Prvomájovou steeplechase města Lysá nad Labem (STCC, I.kat., 4200m) podařilo uspořádat v jejím tradičním termínu. Bohužel stále bez divácké kulisy, přítomni tedy mohli být jen členové startujících realizačních týmů.

Prvomajova_LS21.jpg

Před startem hlavního dostihu se čekalo, jestli vítěznou sérii v tomto dostihu prodlouží trenér Josef Váňa st., a nebo žokej Jan Kratochvíl, neboť jejich spolupráce před sezonou skončila a žokej nyní jezdí pro stáj Lokotrans. Vyhrát mohl samozřejmě kterýkoliv ze 7 startujících koní, ale sérii nakonec prodloužil ž. J. Kratochvíl na hnědce ANTALGIQUE, která jistě o 2 a 1/4 délky porazila AENEASe (ž.J.Bartoš) trenéra J.Váni st. Třetí byl účastník Vp BUGSIE MALONE (ž.L.Matuský), čtvrtý LARIZANO (ž.J.Odložil) a pátý POWER ZAR (ž.P.Složil ml.)

Z rovinového programu vypíchnu Cenu společnosti Centrotherm Mladá Boleslav (III.kat., 2200m), kde mohli startovat jen koně klasického věku, tedy 3-letí, kteří navíc byli do této chvíle vedeni jako nestartovavší. Vítězství pro sebe ukořistil bíly valach BOULE DE NEIGE (L.Fialová), dále koně doběhli v pořadí STEZKA (ž.J.Šafář), NEGRO MUSICA (A.Plimlová), LADY IN PINK (ž.M.Laube) a AUSTRALIA CROSS (ž.M.Demo).

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.