První Královnou triatlonu se stala Vendula Frintová

Slavnostní vyhlášení Českého poháru 2015 se letos konalo v nově zrekonstruovaném Národním domě v Karlových Varech. Vrcholem večera se poprvé stala anketa Král triatlonu, kterou však ovládla žena a titul Královny triatlonu získala Vendula Frintová. V závěsu za ní skončil Filip Ospalý a třetí příčku obsadil Petr Vabroušek.

Frintová

Sál hotelu Ambassador Národní dům zaplnilo 250 hostů z řad oceněných a jejich trenérů, přátel a rodin. Příjemným večerem provázel sportovní redaktor České  televize Tomáš Budka a v rámci programu vystoupila například kapela Nouzovej východ složená z triatlonistů v dresech. Hosty pobavil svojí LED light show  Daniel Doležal, který grafiku vystoupení připravil tématicky s logem 35. výročí triatlonu u nás.

Filip OspalýPři předávání železných trofejí korun se druhý Filip Ospalý zasnil a řekl: „Myslím, že ještě z toho triatlonového expresu nevystoupím a zajedu nějaký výsledek, abych v příštím roce získal třeba i tuto korunu.“  Na podium ho doprovodili jeho největší fanoušci a to jeho šestiletá dvojčátka.  Cenu Filipovi předávala předsedkyně ČTA a olympijský medailonista Jan Řehula. První a třetí „králové“ v pořadí se bohužel akce nemohli zúčastnit.

Právo hlasovat v anketě Král triatlonu  měla odborná porota složená z klubů, trenérů, vedení ČTA  a novinářů. Tito hlasující ovlivnili svým hlasem i to, kdo získal titul Trenér roku a Akce roku.   Zcela novu kategorií byla i Hvězda facebooku, kterou se stala Petra Krejčová.

 

Oficiální výsledky ankety Král triatlonu 2015

1.       místo    Vendula Frintová

2.       místo     Filip Ospalý

3.       místo     Petr Vabroušek

Akce roku – Czechman

Trenér roku – Luboš Bílek

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.