OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Prestižní box v pražském Hiltonu

V sobotu se pražském hotelu Hilton proti sobě postavili boxeři výběru Evropy versus Asie. Účast na galavečeru v hotelu Hilton je považováno za sen každého bojovníka a ten se splnil více než 30 boxerům a boxerkám v patnácti duelech. V předzápasovém bloku se představili kategorii elite zkušení čeští reprezentanti, kteří změřili síly se zahraniční konkurencí. Hlavní program sestávál ze zápasů toho nejlepšího, co může asijský a evropský box v současnosti nabídnout. 

„Mám obrovskou radost, že se nám podařilo přivézt do Prahy Sofiana Oumihu. Je to aktuální mistr světa v lehké váze, mistr Evropy a ve WSB, což je poloprofesionální soutěž. Sofiane dokonce poráží i kubánské soupeře. Před týdnem byl navíc vyhlášen nejlepším evropským boxerem roku 2018. Určitě o něm v budoucnosti ještě uslyšíme. Tohle jméno si zapamatujte. Vzhledem ke změnám vah pro olympijský turnaj v Tokiu oznámil přechod do vyšší váhy – do 63 kg. Tady v Praze si v této nové olympijské váze odbyl vítěznou svou premiéru a to hned proti nejlepšímu asijskému boxerovi, Mongolu Tsendbaatar Erdenebatovi, který je úřadujícím šampionem Asijských her. Takovýto zápas dlouho v ČR neuvidíme,“ vyzdvihuje jedinečnost sobotní akce Pavel Hynek, match maker a mezinárodní rozhodčí AIBA.

Výsledky utkání: zde

Foto: Radek Cihla a Ondřej Cihla

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.