POVEDENÁ OBHAJOBA: JIŘÍ MIČÁNEK VEZE Z NÁMĚŠTI DRUHÉ MÍSTO I CENNÝ ČAS POD MINUTU

Jiří Mičánek jr. z druhého podniku českého mistrovství v závodech do vrchu veze druhé místo ve skupině 2. Závodník a manažer týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra obhájil loňské umístění a navíc vůbec poprvé zajel na legendární trati čas pod jednu minutu.

Jiří Mičánek jr. veze z tradičního Zámeckého vrchu v Náměsti nad Oslavou cenné umístění. Po druhém podniku vrchařského mistrovství zůstává jezdec týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra v čele šampionátu ve skupině 2.

20220507_Zamecky vrch_Namest_IMG_0754

„Pro nás je to celkově výborný výsledek vzhledem k tomu, že vrchy nejsou naše primární disciplína,“ hodnotí závodník a manažer týmu. Vyzdvihuje hlavně nedělní první rozjížďku, kterou dokončil na prvním místě a navíc s časem o 16 setin rychlejším, než je symbolická minutová hranice. Vylepšil tak své maximum z loňské premiéry na Zámeckém vrchu a potvrdil, že týmové Lamborghini Huracán Super Trofeo v nové specifikaci EVO 2 má větší potenciál než starší konfigurace.

Mistrovství České republiky v závodech do vrchu pokračuje už za dva týdny legendární Ecce Homo ve Šternberku, Mičánek Motorsport powered by Buggyra se ale představí až na následujícím podniku – neméně legendární orlickoústecké jedenadvacítce od 11. do 12. června. „Pořád u nás platí, že vrchy jsou jen doplňkem k okruhovým aktivitám. Na „jedenadvacítku“ jsem se těšil už loni, kdy byla nakonec zrušena, teď tam opět budeme chtít jet s cílem umístit se na nejlepších pozicích v naší třídě i absolutně,“ říká Jiří Mičánek.

Zdroj: Buggyra.com

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.