Poslední závod ČP v zimním triatlonu ve Vimperku byl zrušen

V neděli 9. března se měl ve Vimperku konat poslední závod Českého poháru v zimním triatlonu. Kvůli nepřízni počasí museli ale pořadatelé podnik s názvem WinTrial 2014 zrušit. Závod ve Vimperku měl být původně úvodní zastávkou Českého poháru v zimním triatlonu s termínem konání 19. ledna. Kvůli špatným sněhovým podmínkám se ale pořadatelé rozhodli závod přeložit na neděli 9. března.

ilustrační

Bohužel ani přeložení nepomohlo, protože teploty vysoko nad nulou jsou doslova zabijákem sněhu a ve Vimperku by nebylo možno zajistit kvalitní trať pro běžky. „Připraveno je všechno v teoretické rovině. Depo, časomíra, občerstvení, ceny, poháry, atd., to hlavní ale bude o fous. Sněhu totiž valem ubývá, takže kdo ví, jak to bude,“ hlásil ještě v pondělí ředitel závodu Ivo Grabmüller.

Nyní už je jasné, jak to bude. Respektive spíše nebude. „Poslední závod ČP v zimním triatlonu ve Vimperku se kvůli teplému počasí ruší bez náhrady! Sněhové podmínky z pondělí bohužel nevydržely, a tak jsme byli nuceni rozhodnout o zrušení akce,“ oznámil technický ředitel České triatlonové asociace Tomáš Petr.

Dalším závodem spadajícím pod křídla České triatlonové asociace tak bude aquatlon ve Zlíně, který se koná 15. března.

Přidat komentář

dvě plus dvě

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.