Poběžte půlmaratón s Italem z kuchyně

Využijte poslední registrace přes SVĚTLO PRO SVĚT

Emanuele Ridi známý z televizního pořadu „S Italem v kuchyni“ poběží 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha se SVĚTLEM PRO SVĚT. Přidejte se k němu a spojte zdravý životní styl s podporou dobré věci.

svetloEmanuele Ridi, kromě toho, že je uznávaným kuchařem italských pokrmů, je i pravidelným účastníkem vytrvalostních závodů. Letos se rozhodl registrovat prostřednictvím SVĚTLA PRO SVĚT na nadcházející Sportisimo 1/2Maraton Praha, který odstartuje již v sobotu 28. března. Díky této registraci Emanuele Ridi zaplatil nejen své startovné, ale i operaci očí pro jednoho nevidomého člověka v Africe, která mu vrátí zrak. „Inspirujte se jím a spojte dobré jídlo se zdravým pohybem a dobrým skutkem pro druhé,“ vyzývá SVĚTLO PRO SVĚT váhající běžce, kteří se dosud neregistrovali na největší tuzemský půlmaratón. Ten je jinak vyprodaný a přihlásit se na něj lze pouze přes web SVĚTLA PRO SVĚT www.svetloprosvet.cz , které má ještě k dispozici benefiční startovní čísla.

SVĚTLO PRO SVĚT je nevládní organizace, součást mezinárodní konfederace LIGHT FOR THE WORLD, která podporuje nevidomé, zrakově i jinak postižené lidi z rozvojových oblastí. Na světě žije 39 miliónů nevidomých, 90 procent z nich žije v ekonomicky slabých regionech. Vinou nedostatečné zdravotní péče zůstávají nevidomí i ti, jejichž slepota by se dala léčit či operativně odstranit. Až 80 procentům nevidomých v rozvojovém světě je možno navrátit zrak. SVĚTLO PRO SVĚT podporuje zlepšení oční péče v nejchudších zemích Afriky, jako je Etiopie, Rwanda, Burkina Faso.

Emanuele Ridi je známý z úspěšného pořadu  S Italem v kuchyni o vaření italských i evropských pokrmů. Pravidelnými hosty byly slavné osobnosti v oblasti kultury a sportu. Původem je z italského ostrova Elba, nyní vede v Praze luxusní restauraci, jejíž specialitou jsou pokrmy podle italských receptů. Emanule Ridi není vyučený kuchař. V Itálii vystudoval ekonomiku a obchod, vařit se naučil v restauraci prarodičů.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.