Pannoniaring z pohledu jezdce stáje LUTOPOL Racing Team Radka Poláka

Podívejme se na maďarský závod očima jezdce .

Ihned po příjezdu jsem měl nutkání si projet trať a podívat se na všechny nástrahy či zatáčky. Ještě že jsem si sebou vzal kolo. Parťákem mi byl, alespoň jednu jízdu Honza Rieger.
V prvním kole tréninku mi Honza pomohl i s navedením na ideální stopu. Děkuji Honzovi a týmu Rieger Motorsport nejen za instruktáž na kole, ale i radu a pomoc. Takhle si představuji spolupráci mezi jezdci a stájemi.

Volné tréninky jsem využil hlavně na uklidnění sama sebe (přeci jen po karambolu ze Slovenska to bylo složité) a poznání trati.
Týmový plán byl stanoven, dostat se s formulí na čas 2:05:999!! V prvním tréninku jsem se ani nepřiblížil a čas 2:22:62 toho je důkazem. Ve druhém konečně zlepšení na 2:13:240. V třetím tréninku se mi bohužel dostal kamínek pod pedály + již zabrečeli pneumatiky = čas 2:14:067. O to větší motivaci jsem měl pro kvalifikaci.

A vyšlo to, čas v kvalifikaci 2:05:723. Do závodu samotného jsem jel naplno, více energie a odhodlání, ale čas se již nezlepšil – kolem 2:06. Někdy to prostě nevyjde dle našich představ. I tak je krásné získat 3. místo a potěšit se s pohárem na stupních vítězů.

Celý okruh bych zhodnotil asi takto: Na začátku dojmy rozpačité, neměl jsem ani tušení co mě na dráze čeká nebo překvapí. Naštěstí nám přálo počasí a postupně jsem se uklidnil. Což je časech krásně vidět. Ale nebýt mechaniků z Racing Engineering a jmenovitě pana Koldinského, kteří dali auto po nehodě dohromady, vůbec bych si nezajezdil. Pánové děkuji za skvěle odvedenou práci!!

Maďarsko nemůžu hodnotit jinak něž výborně. Navíc znovu na bedně, tentokrát to pro mne bylo těžší než-li se zdálo. O to víc si bronzu vážím.
Chtěl bych diváky pozvat na naši domácí půdu mosteckého autodromu. Dne 17.7. jedeme doma!!
Přijďte se pobavit a užít si krásného závodění.

Zdroj: Lutopol Racing Team

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting