Ondřej Ježek bude jedničkou týmu TripleM by Barni Racing Ducati

Český motocyklový závodník Ondřej Ježek bude v následující sezoně jezdit v nově vzniklém týmu TripleM by Barni Racing v šampionátu Superstock 1000. V této kategorii to pro něj bude již šestá sezona a jako týmová jednička by rád na Ducati navázal na titul svého dnes již bývalého kolegy Leandra Mercada.

"Jsem opravdu rád, že budu v příštím roce pokračovat s Ducati a týmem TripleM by Barni Racing. Tým bude mít plnou tovární podporu a jsem si jistý, že budeme schopni obhájit letošní titul Tatiho Mercada. Čeká nás mnoho práce v předsezonních testech. Konkurence ve Světovém poháru Superstock 1000 se zdá být velmi silná a klíčové období pro nás bude již od dubna do června, kdy se pojede šest z osmi závodů šampionátu. Už se nemůžu dočkat, až se znovu posadím do sedla Panigale a pustíme se opět do práce," řekl Ondřej Ježek.

Ježek

Spolu s Ondřejem Ježkem bude v barvách týmu TripleM by Barni Racing jezdit Němec Marc Moser. Barni Racing Team letos pojede šampionát Superbiků, zároveň bude pokračovat na projektu Superstock 1000 a to jako technická podpora týmu TripleM Frankfurt. Tento nový tým se proto bude jmenovat TripleM by Barni Racing. Spolupráce bude vedena týmovým manažerem Manuelem Cappellettim, jehož úkolem zároveň bude řízení a koordinace vztahů mezi oběma týmy.

Marco Barnabò – majitel týmu Barni Racing Team
Jsme moc rádi, že můžeme naše získané vědomosti a zkušenosti využít a ve společném projektu podporovat tým TripleM. Věřím, že společně dokážeme obhájit titul získaný Mercadem v roce 2014. S Matthiasem Moserem jsme se rychle dohodli a Manuel Cappelletti bude ve vedení jako týmový manažer. Mám plnou důvěru v jeho profesionalitu a určitě tento úkol provede lépe.“


Matthias Moser – majitel týmu TripleM
„Jsem velmi šťastný, že se uzavřela tato dohoda s týmem Barni Racing. Vůči zaměstnancům mám hodně respektu, protože vždy ukazovali naprostou profesionalitu, technické zdatnosti a soutěživost. Jsme přesvědčen, že oba jezdci Marc i Ondřej budou dosahovat dobrých výsledků. Chtěl poděkovat také Ducati, že nám pomohla uzavřít tuto důležitou dohodu."


Manuel Cappelletti – týmový manažer TripleM by Barni Racing
„Jsem opravdu šťastný, že jsem součástí tohoto projektu. Máme podmínky pro to, aby se nám v nové sezoně vedlo dobře. S Ondřejem Ježkem míříme na vrchol, zatímco Marc Moser bude sbírat zkušenosti, aby v budoucnu naplno ukázal svůj potenciál. Moc děkuji Marcu Barnabòvi a Matthiasu Moserovi za to, že mě začlenili do této spolupráce.“

Tisková zpráva: ondrejjezek69.com 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.