10. ročník mezinárodního cyklistického silničního závodu Okolo Mariánských Lázní

V neděli 24. července 2016 se na tratích v okolí Mariánských Lázní uskuteční jubilejní 10. ročník mezinárodního cyklistického silničního závodu Okolo Mariánských Lázní.

tygr-53rajče.net

Trať závodu: start závodu - Mariánské Lázně - centrum (prostor před hotelem Cristal Palace), poté Hlavní třídou na světelnou křižovatku „Chebská“ následně vpravo, po ulici Chebská do obce Velká Hleďsebe. Zde po ulici Pohraniční stráže na křižovatku u restaurace „Růžek“, vpravo po ulici Klimentovská do obce Valy (na výjezdu z obce Velká Hleďsebe – OSTRÝ START). Poté Kynžvartskou ulicí a následně stoupání do Lázní Kynžvartu. Zde po ulici 5. května, kde u pošty vlevo po ulici Nádražní sjezd k pile (rychlý sjezd) a následně sjezd ke státnímu zámku Kynžvart (nebezpečný sjezd). Odsud po ulici Zámecká stoupání do Lázní Kynžvartu, dále po ulici Vrchlického a Nádražní zpět na křižovatku u pošty a poté vlevo stoupání do vrchu „Bašus“, následně sjezd do obce Kladská a obce Prameny. Zde vpravo do obce Mnichov, kde za náměstím vpravo nájezd na silnici č. 230 a následně po ulici Okružní do Mariánských Lázní. (rychlý sjezd) Zde vpravo po ulici Palackého až na křižovatku s ulicí Hlavní. Dále vpravo nájezd na Hlavní třídu a poté zpět na světelnou „Chebskou“ křižovatku. Na „Chebské“ křižovatce vlevo, po ulici Chebská do obce Velká Hleďsebe. Zde po ulici Pohraniční stráže na křižovatku u restaurace „Růžek“, vpravo po ulici Klimentovská do obce Valy, poté Kynžvartskou ulicí a následně stoupání do Lázní Kynžvartu. Zde po ulici 5. května, kde u pošty vlevo po ulici Nádražní sjezd (rychlý sjezd) k pile a následně ke státnímu zámku Kynžvart (nebezpečný sjezd). Odsud po ulici Zámecká stoupání do Lázní Kynžvartu, dále po ulici Vrchlického a Nádražní zpět na křižovatku u pošty a poté vlevo stoupání do vrchu „Bašus“, následně sjezd do obce Kladská a obce Prameny. Zde vpravo do obce Mnichov, kde za náměstím vpravo nájezd na silnici č. 230 a následně po ulici Okružní do Mariánských Lázní. Zde vpravo po ulici Palackého až na křižovatku s ulicí Hlavní. Zde vpravo nájezd na Hlavní třídu a poté zpět na světelnou „Chebskou“ křižovatku, zde rovně po Hlavní třídě zpět k hotelu Cristal Palace, zde na křižovatce vlevo až do prostoru cíle před budovou ČSOB.

Po celou dobu závodu pojede před čelem pelotonu služební vozidlo Policie České republiky a na území města Mariánské Lázně pak i vozidlo Městské policie města Mariánské Lázně. 

Po celou dobu trvání závodu budou nebezpečné křižovatky zajištěny policisty dopravní a pořádkové služby Policie České republiky. Na území města Mariánské Lázně budou křižovatky a nebezpečná místa zajištěny Městskou policií města Mariánské Lázně.

tygr-53rajče.net

Závodníci se musí řídit pravidly ČSC, pravidly Š.U.A.C. a tímto rozpisem. Všichni účastníci závodu startují na vlastní nebezpečí a pořadatel neručí za škody závodníkům vzniklé, ani jimi způsobené. 

Závod se jede za plného silničního provozu!!! Start bude umožněn pouze účastníkům s cyklistickou přilbou a kolem v dobrém technickém stavu. Všechny ostatní nebezpečná místa a křižovatky budou zajištěny sbory dobrovolných hasičů přilehlých obcí.

 

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting