OffROAD Maraton Drnovice: Opět dojde na souboje v písku

Šestý díl OffROAD Maratonu se jede tuto sobotu 20. září 2014 v pískovně v Drnovicích. Jde o jediné klání seriálu, kde si všichni závodníci pořádně užijí i písečných soubojů. Motorkáři a čtyřkolkáři pojedou tři hodiny, automobilové posádky šest hodin. Na své si přijdou i děti, mladší a starší junioři. Vzhledem k bodové vyrovnanosti v mnohých kategoriích a atraktivnímu prostředí se mají diváci nač těšit.

OffROAD Maraton Drnovice začíná v 7:00 startem motorek na tři hodiny. V 10:30 budou o důležité body v sezoně bojovat čtyřkolkáři. V obou závodech dospělých startují zároveň i starší junioři na celých 60 minut. Mezi 14:00 a 15:00 předvedou své offroadové umění děti a menší junioři na jednodušší trati. 

quad

V 15:30 se posádky vozidel všech kategorií vydají do šestihodinového klání. Protože předchozí dvanáctihodinový závod v Milovicích zamíchal průběžným pořadím, můžeme očekávat souboje o každý metr. Na písku o to zajímavější. Novým lídrem tabulky průběžného pořadí podle počtu kilometrů je mezi automobily nově RP Interier s buginou. Skvělým výkonem v Milovicích předjel do té doby vedoucí WOGO team se speciál do dvou litrů. RP Interier nyní vede o 15 kilometrů a je nejblíže k hlavní ceně sezony, startovnému na Intercontinental Rally 2015 do Dakaru. Nicméně do konce letošního roku proběhnou ještě tři závody, ve kterých se může vše změnit. Na co nejlepší výsledek si „brousí zuby“ i větší vůz WOGO teamu, speciál nad dva litry, který je aktuálně celkově třetí a čtvrtý VALTR offroad team s dakarským matadorem Jaroslavem Valtrem v čele. Na špici motorkářské absolutní tabulky, ve které také hraje roli celkový součet kilometrů v sezoně, je před Drnovicemi Bohumil Michálek z Enduro teamu Velká, pořadí čtyřkolkářů kraluje Martin Švanda z Quadservisu Špak.

offroad

Rychlé stroje, písečné souboje a boj o každý bod – jednoduše pravý offroadový adrenalin nás všechny čeká již tuto sobotu v Drnovicích. Kompletní informace i podrobný harmonogram včetně přejímek najdete na www.offroadmaraton.cz 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.