OffROAD Maraton Drnovice: Konečně dojde na souboje v písku!

Šestý díl OffROAD Maratonu se jede tuto sobotu 21. září 2013 v pískovně v Drnovicích. Jde o jediné klání seriálu, kde si všichni závodníci pořádně užijí i písečných soubojů. Motorkáři a čtyřkolkáři pojedou tři hodiny, automobilové posádky šest hodin. Na své si přijdou i děti, mladší a starší junioři. Vzhledem k bodové vyrovnanosti v mnohých kategoriích a atraktivnímu prostředí se mají diváci nač těšit.

offroad

OffROAD Maraton Drnovice začíná v 7:00 startem motorek na tři hodiny. V 10:30 budou o důležité body v sezoně bojovat čtyřkolkáři. V obou závodech dospělých startují zároveň i starší junioři na celých 60 minut. Mezi 14:00 a 15:00 předvedou své offroadové umění děti a menší junioři na jednodušší trati. 

V 15:30 se posádky vozidel všech kategorií vydají do šestihodinového klání. Protože předchozí dvanáctihodinový závod v Milovicích zamíchal průběžným pořadím, můžeme očekávat souboje o každý metr do poslední minuty závodu. Na písku o to zajímavější. Skvělý a letos neuvěřitelně vyrovnaný boj vedou několikanásobný mistr KB System offroad team a KUBI team Geneve. V kategorii nad dva litry mají vyrovnaný počet bodů, přičemž v absolutním průběžném pořadí vede KUBI o 163 kilometrů. Jistější pozici má KB System offroad team se svým druhým týmovým vozem v kategorii do dvou litrů, kde o 22 bodů vede před WINGS teamem. Velmi dobře našlápnuto má i RTR Project, který mezi speciály do jednoho litru zatím vítězí o devět bodů před dakarským matadorem Dušanem Randýsek s Rally#Cat by KM Racing teamem.

U Amatérů má obrovskou převahu 32 bodů zatím vítězný Kamionservis, nicméně druhý Option 4x4 offroad team a třetí Záchranáře dělí jen šest bodů. Do konce sezony přitom zbývají jen tři závody.

offroad

Srdečně zváni jsou všichni příznivci rychlých strojů i nahodilí diváci, které čeká pravé offroadové prostředí: všudypřítomný adrenalin a situace, při kterých tuhne krev v žilách. Průběh závodu i výsledkový servis budou všichni moci sledovat na velkoplošné obrazovce v dosahu kvalitního nonstop občerstvení. Kompletní informace najdete na www.offroadmaraton.cz.

Přidat komentář

dvě plus dvě

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.