O víkendu se bude závodit na Nechranicích

O nadcházejícím víkendu 30.–31. 5. se na Nechranicích v Yacht Clubu Nechranice pojede závod Českého poháru olympijských tříd Laser a Laser Radial a dvouposádkové lodní třídy RS500. Zároveň tam bude v YC CERE probíhat praktický seminář trenérů pod vedením Jakuba Kozelského a dalších našich úspěšných závodníků a trenérů.

Praktický seminář začne už v pátek 29. 5. v odpoledních hodinách. Povede jej Jakub Kozelský, dlouhodobě velmi úspěšný trenér své manželky Veroniky a v poslední době belgického národního týmu. Pomáhat mu budou olympionici Veronika Kozelská a Martin Trčka, reprezentační trenér Štěpán Novotný, úspěšný závodník a trenér Milan Hájek a organizátor Zdenál Sünderhauf. Seminář je určen zejména pro 12 nových adeptů na trenéry druhé třídy.

Jako figuranti budou sloužit závodníci tříd Laser a Laser Radial, včetně většiny členů reprezentace v čele s Jakubem Halouzkou, Benem Přikrylem, Vítězslavem Moučkou nebo Klárou Himmelovou. Zajímavá bude také přednáška Neila Coxona na téma Management vrcholového sportu, která proběhne v sobotu večer. Kompletní program naleznete v příloze.

Přijeďte si na Nechranice zazávodit, předpověď slibuje příznivý vítr. Nebo se podívat, jak závodí naši nejlepší závodníci pod vedením kvalifikovaných trenérů.

Eva Skořepová - PR Českého svazu jachtingu

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.