O fotbalu s humorem

Fotbalový rozhodčí Peter Scheck vydává novou audio knihu o fotbalu. Historky sesbírané při fotbalových utkáních v Čechách i na Moravě dlouholetým rozhodčím vás pobaví.

Fotbalové humoresky dvojka 

aneb „Kdo umí, kope, kdo neumí ten píská!“

V autorském čtení namluvená knížka z fotbalového prostředí, která je rozdělena do devíti velkých sérií. Je to tedy spousta humorných historek a vzpomínání stále ještě aktivního rozhodčího muzikanta. Rozhodčího, který prošel svou kariéru od nejnižších tříd až po vyšší soutěže a to napříč republikou až po působení v zahraničí. První vydání si přečetlo nejen hodně fotbalových příznivců, ale, dle vlastního vyjádření, se u ní dobře pobavili i čtenáři, kteří vlastně fotbalu vůbec nerozumí. Audio knížka se totiž dotýká i zákulisí, kde není důležité, zda posluchač přesně rozpozná, co je šlapák, „desítka“, faul nebo ofsajd. Toto vyprávění, prostoupené hudebními vložkami, je prostě pro všechny, co se chtějí pobavit, dozvědět něco zajímavého a mají aspoň trošku sportovního ducha.

Peter Scheck: Fotbalové humoresky dvojka aneb « Kdo umí, kope, kdo neumí, ten píská ! » Najdete na: https://www.barrister.cz/knihy/fotbal...

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.