OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Nominace na jachtaře roku 2020 - konec hlasování se blíží!

V letošním roce se v anketě hlasuje stejně jako vloni v šesti kategoriích – muži, ženy, junioři, juniorky, jachtařské týmy a akce roku. Hlasovat mohou všichni členové Českého svazu jachtingu. Hlasování bude uzavřeno 10. 2. 2021. Slavnostní vyhlášení ankety proběhne pravděpodobně během Galavečera českého jachtingu, jehož termín a místo konání bude oznámeno, jakmile bude možné jej uspořádat.

Podrobnosti o nominovaných sportovcích ZDE

Nominace na Jachtaře roku 2020

MUŽI

Jakub Halouzka (1997)

Václav Korytář (1991)

Karel Lavický (1985)

Ondřej Teplý (1995)

Viktor Teplý (1990)

____________________________________________________________________

 JUNIOŘI

 Ondřej Baštář (2006) – Petr Pelnář (2008)

David Drda (2005)

Lukáš Kraus (2006)

    Michal Krsička (2003) – Lukáš Krsička (2003)

    Tibor Nevelöš (2006) – Adam Nevelöš (2004)

    ____________________________________________________________________

    ŽENY

    Johana Nápravníková-Kořanová (1993)

    Hana Ottová (1977)

    Michaela Pavlišová (2000)

    Jana Slívová (1991)

    Dominika Vaďurová (1993) – Sára Tkadlecová (1999)

    _______________________________________________________________

     JUNIORKY

     Beata Dokoupilová (2008)

    Klára Himmelová (2002)

    Kristýna Chalupníková (2005)

    Alessia Palanti (2003)

    Kateřina Švíková (2001)

    ­­­­­­­­­­_____________________________________________________________________

    TÝMY

    BOHEMIA PRAHA  Esse 850 SUGAR - Pavel Štolba, Milan Koláček, Ondřej Vachel

    BLACKSTR SAILING TEAM - Jiří Zelinka, Ondřej Bobek, Alena Zelinková, Anna Havlová, Jan Havel, Josef Rynda, Jaroslav Šebek, Richard Hogg

    MARBO – SK NOVÝ KNÍN TBoat T750 - Marek Obermajer, Josef Obermajer, Anita Obermajerová

    MORGAN SAILING TEAM - Karel Taschner, Petr Fiala, Tomáš Vika, Pavel Winkler, Ondřej Janouch, Milan Krajčovič, Jan Zeman, Jiří Šikner

    YACHT CLUB LODNÍ SPORTY BRNO - Josef Pavlovský, Fedor Kubeš, Jan Daněk, Miroslav Fanta, Jindřich Knetig, Jiří Pavlík, Ladislav Všetečka, Pavel Otevřel

    ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­_____________________________________________________________________

    AKCE ROKU

    Česká jachtařská liga – série závodů Lipno, Praha, Brno

    Pořadatel: Yachting Holidays – Tomáš Musil

    Czech Windsurfer Cup, Lipno, 10.–13. 9.   

    Pořadatel: Yacht Club Jestřábí – Jan Kuchař, Petr Beneš

    Galavečer Jachtař roku 2019, Praha, 6. 3.

    Pořadatel: ČSJ + YFA – Eva Skořepová, Pavel Winkler

    McDonald`s MČR Optimist, Lipno, 25.–28. 9.         

    Pořadatel: ČSJ + Jachetní klub Černá v Pošumaví – Michal Lojka, Petra Lojková

     MČR One Design – Česká námořní rallye, Chorvatsko, 10.–16. 10.           

    Pořadatel: TPS Centrum – Tomáš Stejskal, Pavel Stejskal

     MMČR – Lipno regata, Lipno, 28.–30. 8.

    Pořadatel: ČSJ + Jachetní klub Černá v Pošumaví – Alexander Jegorov, Václav Brabec

     Slapský pohár – série závodů kajutových plachetnic na Slapech

    Pořadatel: Blanka Sezemská, Jíra Havel

     Soustředění dětí a mládeže tříd Optimist, ILCA 4.7, Evropa a Techno 293 na Velkém Dářku, 22. 6.–19. 7.

    Pořadatel: Yacht Club Velké Dářko – Richard Kafka

    inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.