NOE POLO MASTERS CUP 2019

Úžasní manželé Polanovi vybudovali v roce 2014 kousek od Brna, v nádherném prostředí Moravského krasu, doslova na zelené louce, úžasnou farmu, jejíž součástí je klub pro koňské pólo. Tentýž rok se zde uskutečnil první mezinárodní turnaj. Od roku 2015 pořádá Noe Polo Club každý rok dva turnaje v pólu, na přelomu jara a léta a na podzim.

Ve dnech 31. 5. – 2. 6. 2019 se tak uskutečnil již 10. ročník turnaje. Utkalo se v něm pět týmů. Hráči z Noe Polo Clubu, Aviator Polo Clubu, La Republica Polo Clubu a polského Silesia Polo Clubu hájili barvy sponzorů v týmech Autocont, Saffron, DRFG, Regutec a Farma Noe. Pozornost poutal zejména Ladies Team Saffron, za který nastoupily hráčky domácího Noe Polo Clubu - Lenka, Viktorie a Amelie Polanovy, a hráčka z Dánska Helle Ruggaard. Týmy hrály systémem round-robin, tj. každý hraje s každým. Součástí turnajů jsou také juniorské turnaje, v tom letošním se utkalo mládí z Noe Polo Clubu a Aviator Polo Clubu.

V turnajích, které hostí Noe Polo Club, nejde ani tak o výsledky. Hlavní je užít si krásný sport v krásném prostředí, tedy především se bavit. Pro úplnost ale nutno zmínit, že ve finálovém souboji zvítězil tým Farma Noe (Silesia Polo Club) nad týmem Autocont (Noe Polo Club) a cenu pro nejvíc gentlemansky hrajícího hráče si odnesla Dánka Brigitte Emborg z týmu Regutec.    

Text a foto: Kateřina Pavlíčková

NOE POLO MASTERS CUP 2019

Kompletní fotogalerie  https://www.zonerama.com/katypav/Album/5455597

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.