Neváhejte, Urban Challenge 2024 se blíží

Urban Challenge je městský 5km dlouhý běh, který je určený pro každého. Závod prověří fyzickou ale i  psychickou připravenost běžců, kteří musí překonat minimálně 25 překážek situovaných převážně z prostředí města. Nemusíte se bát, pokud by vám některá z překážek přišla těžká. Za jejích nesplnění nejsou žádné tresty a navíce je na trati povoleno pomáhat si. V cíli všichni běžci obdrží unikátní medaili jako odměnu za zvládnutý závod.  

Mimo klasického Urban Challenge si můžete zaběhnou také Nature běh, Charity nebo noční závod, který  je koncipovaný spíše zážitkově.  

Zdroj dynamické sekce: » Behy_logo (Fotogalerie)

Závod Urban Challenge Nature vede více okolní přírodou, jako jsou parky, louky, lesy.  Na závodníky  čekají kromě klasických překážek také přírodní překážky jako bahno, voda či spadlé stromy.  


Základní myšlenkou Urban Challenge Charity je myšlenka pomoci druhým. Každý závodník v rámci registrace obdrží speciální žluté triko, které je symbolem Urban Challenge Charity a v daném triku odběhne charitativní běh. Za každého takového startujícího daruje Urban Challenge 500 Kč, tím, kteří to potřebují.  

Termíny pro rok 2024:  

Praha 19.-20.4.  
Brno 24.-25.5. 
Žatec 14.-15.6. 
Praha 6.-7.9.  
Ostrava 27.-28.9.  


Více informací o závodech a registrace naleznete na webových stránkách www.urbanchallenge.cz

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting