Nenechte si ujít: Mistryně světa v thajském boxu Viktorie Yevtushenko vystoupí v Praze

Benefiční zápas na pomoc dvojnásobné ukrajinské mistryni světa Viktorii Yevtushenko. Agentura A-propos uspořádá benefiční galaodpoledne, kde uvidíme několik mladých ukrajinských bojovníků, kteří spolu se svými rodiči utekli z válkou devastovaného Záporoží. Vrcholem tohoto sportovního odpoledne bude zápas dvojnásobné mistryně světa thajského boxu Viktoriie Yevtushenko, která se střetne se špičkovou českou bojovnicí Šárkovu Melínovou.

special_fight_Melinova.jpg

Viktoria utekla se svou 2,5letou dcerou Mayou. Postupně se sem podařilo přivézt několik dalších rodin ze Záporoží včetně dětí, které trénovaly u Viktorie v jejím gymu.

„Jsem vděčná, že jsem po dlouhých dnech opět v bezpečí a mohu začít trénovat a možná i zápasit.  Věřím, že spolu se Šárkou předvedeme pěkný souboj. Děkuji všem lidem, kteří mi v této těžké době pomáhají,“ říká Viktoria Yevtushenko.

„Sice je to narychlo, ale neváhala jsem s přijetím zápasu. Jsem moc ráda, že oslovili zrovna mě. Zároveň, že můžu pomoct i soupeřce v tak nelehké situaci. Přemýšlela jsem, jak se k tomu postavit, ale pak jsem si řekla, že je to sport a budu to tak brát. Takže si dáme po čuni nehledě na výsledek, který vlastně už teď je víc než pozitivní. Je skvělé, že se dá pomoci touto cestou. Snad si to obě užijeme a akce bude mít úspěch,“ prohlásila o chystaném zápase Šárka Melínová.

Celé galaodpoledne se uskuteční 14. 4. 2022 od 14 do 16 hodin v pražském obchodním centru Europark Štěrboholy. Vstupné na akci je 200 Kč a je možné ho zakoupit přes Ticketportal. Zakoupením vstupenky můžete Viktorii podpořit, i když se na galaodpoledne nechystáte, jelikož kompletní zisk z prodeje jí bude věnován.

„Děkujeme všem, kteří se podílí na této akci bez nároku na honorář. Díky vám bude moci být celý výtěžek z akce věnován právě Viktorii,“ poděkoval Matouš Rajmont z agentury A-propos.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.