Největší přehlídka bojových umění v ČR  - Budoshow 2018 – Brno

Brno bude mít tu čest, přivítat na tatami hvězdu Hollywoodu – herečku, kaskadérku a především 94-násobnou světovou šampionku ve FREE STYLE sestavách, kterou je  Caitlin DECHELLE z USA.

Tuto jedinečnou příležitost vidět Caitlin a třeba si i společně zacvičit  na tatami, budete mít v neděli  18.11.2018 v brněnském ZONER BOBYHALL na ulici Sportovní 2a, kde se bude konat 21. ročník největší české přehlídky bojových umění Budoshow 2018.

V rámci nabitého programu se představí celkem 16 stylů bojových umění z celého světa. Letošní hosté dorazí až z USA, Belgie, Slovenska, Rakouska a take z Německa.
Doprovodný program obstará samurajská show skupiny Gorin, bubenickou show rozjede skupina Neopercussio.

Den před Budoshow se koná seminář s hlavní hvězdou Caitlin DECHELLE, zaměřený na speciální kopy, otočky, triky a nácviky do FREE STYLE sestav. Závěr semináře bude věnovaný take nácviku sebeobrany a triků z filmů ve kterých sama hrála ( např. Wonder Woman, Chinese Zodiac, Furious7, John Carter a další). Nebude chybět ani společné focení a diskuze na téma film, Hollywood a jaký je třeba herec Chackie Chan, který si ji sám osobně vybral do svého filmu.

Seminář s Caitlin DECHELLE bude v sobotu 17.11.2018 v Univerzitním kampusu  Bohunicích – úpolová tělocvična č.117 na adrese: Kamenice 5, Brno-Bohunice. Začátek semináře je v 10.00 hod.

Hlavní program Budoshow začíná v neděli  18.11..2018 v 15:00 hodinZONER BOBYHALL na ulici Sportovní 2a. Vstup je již od 14.00 hodin a předpokládaný konec akce je 18.00 hodin.

Předprodej vstupenek je možný objednat přes portál společnosti Ticketart. Tak už nebudete muset stát velké fronty a prodírat se davy diváků a hnát se za nejlepším místem v hale, ale stačí si jen pohodlně vybrat své místo přes internet.

Je připravený skvělý program těch nejlepších škol a stylů bojových umění a mistrů z USA, Belgie, Rakouska, Německa, Slovenska a  České republiky.

Letošní ročník bude moderovat opět JAKUB KOHÁK a představí se mimo jiné takové styly jako je Free style, Samurajská show Gorin, Shotokan Karate, Hapkido, Brazilské Jiu Jitsu, Jiu jitsu, Taekwon-do ITF, Sami systems a další….

Přes vše výše konstatované je bezesporu hlavní VIP hvězdou večera, stejně jako tomu bylo i loni, NADAČNÍ FOND DĚTSKÉ ONKOLOGIE KRTEK, Dětské fakultntí nemocnice Brno, Černá pole. Je velkou ctí organizátorů této akce, že opět mohou s tímto fondem a jeho činností pro těžce nemocné děti spojit tento krásný, společensko - sportovní večer.

Při minulých ročnících, za účasti Cynthie Rothrock a Dona dragona Wilsona se vydražili jejich meč a boxerské rukavice se kterými vystupovali na Budoshow a  provedla se úspěšná sbírka pro tento fond, a dále proběhlo úspěšné zaslání dárcovských sms, ke kterým v průběhu večera vyzvali moderátoři předcházejících ročníků Jiří Mádl a Lukáš Pavlásek. Věříme, že i tento rok proběhne stejně a všichni diváci použijí opět svůj mobilní telefon k zaslání alespoň jedné dárcovské sms ve prospěch dětí, které se tohoto krásného večera nemohou účastnit s námi.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.