Největší pražská burza sportovních karet a memorabilií přinesla řadu novinek, UFC bojovník otevřel vysoce ceněnou kartu současnosti.

Sportovní nadšenci se sešli v sobotu 23. března na pražském Chodově, v konferenční hale Columna. Nezapomenutelné setkání, které oslavilo vášeň a ducha sportu, přineslo bohatý doprovodný program a přilákalo téměř 400 lidí, kterým prošlo rukama během dne desetitisíce karet.

Hlavními hvězdami a legendami, které udělaly tento den nezapomenutelným, byli bývalí i současní vrcholoví sportovci:  Legenda AC Sparta Praha Jozef Chovanec, bývalý reprezentační kapitán Tomáš Ujfaluši, aktuální jednička hokejových Vítkovic Matěj Machovský a slovenský MMA zápasník a účastník několika UFC turnajů Martin Buday. Jejich přítomnost dodala události nezaměnitelnou atmosféru a umožnila fanouškům osobně se setkat se svými idoly.

Výtěžek z podpisové akce, kterou měli pod záštitou dva z našich partnerů Kartičkárna.cz a Legendary cards, putoval na konto Nadace Fotbalových Internacionálů. “Jsme opravdu spokojeni, že nás navštívilo tolik lidí, kteří měli zájem o naše sportovní legendy. Díky našim partnerům a prostorům jsme úroveň burzy posunuli opět o něco výš a jsme rádi, že se lidé vrací. Naše komunita je pro nás důležitá a chceme fanouškům sportovních karet přinášet další zážitky. Proto už teď můžeme říci, že na podzim, konkrétně v říjnu, se uvidíme znovu a rádi bychom další setkání zase o něco povýšili. Tentokrát by naše Card show měla mít i mezinárodní přesah, jelikož jednáme se zahraničními partnery”, oznámil Jaroslav Sládeček, hlavní organizátor akce.

V průběhu dne se také otevíralo řadu produktů značek Topps nebo Upper Deck. Jeden z největších “hitů” otevřel samotný Martin Buday, MMA zápasník, jemuž se podařilo vytáhnout jednu z nejcennějších karet současnosti - Young Guns kartičku nováčka NHL a velkého talentu Connora Bedarda. Tato karta se v současnosti cení na neskutečných 15.000 Kč.

Podaří se nějaký další skvělý úlovek na podzim?

 

Jaroslav Sládeček

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.