Na ostravském výstavišti se o víkendu představí nejlepší street dance tanečníci z Čech i zahraničí

Příznivci pouličního tance, hip hopu, street a urban kultury všeobecně se mají na pozoru. Už tuto sobotu 4. 10. 2014 se totiž v Ostravě koná mezinárodní setkání předních street dance tanečníků. Ti se proti sobě postaví v tzv. battlech, tedy tanečních soubojích, které můžeme znát např. z různých tanečních filmů.

street dance

Akce, která nese název Cropp Street Dance Battle, proběhne v sobotu 4. 10. 2014 na výstavišti Černá louka v Ostravě, konkrétně v klubu Marley. Pokud sem zavítáte po 15:00 hod., budete svědky ojedinělé akce plné skvělých tanečních výkonů. Tanečníci z Čech, Slovenska, Polska, ale i dalších zemí se zde totiž utkají v battlech o to, kdo z nich je nejlepší. K vidění bude několik tanečních stylů spadajících pod street dance, ať už jde o nekompromisní hip hop, energický house dance nebo žhavý dancehall.

Už teď jsou na battle přihlášení tanečníci a tanečnice z mnoha tanečních skupin. Jsou mezi nimi crew ze zahraničí, z různých koutů Česka, ale samozřejmě také z Ostravy a okolí. Pokud chcete přijít fandit místním, můžete se těšit např. na taneční skupiny Beat Up, Roots Company, Limit DC, Nicola´s Dance Unico, Foxes DC, atd. Naopak, jestli se k řadám tanečníků, kteří své taneční dovednosti ukážou v battlu, chcete přidat, zašlete do pátku přihlášku prostřednictvím www.qsz.cz. Cropp Street Dance Battlu se mohou zúčastnit všichni tanečníci bez ohledu na zkušenosti nebo věk.

Ať už se tedy tancování věnujete aktivně nebo se na něj jen rádi díváte, tuto sobotu 4. 10. 2014 si udělejte čas na jedinečnou akci plnou výborného tancování, skvělé muziky, ale i úžasné atmosféry.

HARMONOGRAM:

15:00 otevření klubu
16:00 kvalifikace
19:00 finálový program
22:00 after party

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting