Návštěvníci velké ceny brna vyberou nejlepší helmu. 

Přes 2500 návrhů motorkářských helem se sešlo v soutěži Birell Helma, která se koná u příležitosti Velké ceny Brna. Z nejlepších pěti návrhů vyberou vítěznou helmu společně s uživateli Facebooku návštěvníci brněnského motocyklového svátku. Svůj hlas přidělila i výkonná ředitelka Automotodromu Brno Ivana Ulmanová. Autor vítězného návrhu se může těšit na originál helmy, kterou sám navrhl.

Hlasování bude probíhat v průběhu celého závodního víkendu na brněnském Automotodromu u promotérů Birellu.

„Birell je ideální nealkoholický nápoj pro osvěžení při aktivním trávení volného času, kam bezesporu patří i projížďky na motorce. Každý motorkář má rád, když se odlišuje od ostatních. A tak jsme dali všem příležitost vyhrát naprosto originální helmu vlastního designu,“ řekl Luděk Baumruk, manažer značky Birell, která je partnerem Velké ceny Brna i brněnského Automotodromu.   

Aplikaci na facebookovém profilu Birellu si vyzkoušely tisíce lidí. Celkem se sešlo přes 2500 návrhů helem. Z nich rozhodli hlasující o 25 nejoblíbenějších designech. Odborná porota pak vybrala 5 nejlepších, které se utkají v hlasování návštěvníků Velké ceny Brna a uživatelů Facebooku. O vítězi bude jasno ve středu 28. srpna. 

Přehled pěti finálových designů helem:

5

4

321

 

Přidat komentář

dvě plus dvě

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.