OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

MotoSurf WorldCup opět v Brně!

Zní to neuvěřitelně, ale je to tak. Druhý červnový víkend, 7.-9. června, bude město Brno patřit motorsportu a ohňostrojům. Do moravské metropole zavítají hned dva světové šampionáty, jejichž programy se protnou. Na Brněnské přehradě zahájí sezónu 2018 MotoSurf WorldCup – mistrovství světa v motorovém surfingu, kde se na trati mezi bójemi můžeme těšit hned na několik známých osobností. Titul mistra světa v pánské kategorii bude obhajovat závodník Moto3 Jakub Kornfeil a o své první pódium v sérii zabojuje také bývalý hráč New York Rangers Petr Průcha. Mezi ženami bude světovou korunu obhajovat krásná Martina Bravencová, kterou vyzve například sedminásobná mistryně světa vodních skútrů Anya Colley nebo šampionka z roku 2016 – brněnská závodnice Aneta Šacherová. Závodní víkend bude trvat od čtvrtka do soboty, kdy budou vítězové dekorováni v rámci ohňostrojové show STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS v přístavišti na Prýglu. 


 
Na Masarykův okruh pak zavítá mistrovství světa superbiků - WSBK. Série se po letech vrací do České republiky a bude to opravdu skvělá podívaná. A co budou mít tyto dva šampionáty společné? Ve čtvrtek od 10:00 se na Přehradě setkají závodníci MotoSurf WorldCupu a WSBK, aby před zraky fanoušků zahájili brněnský víkend jízdou na motorových surfech.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.