MOTOSKATE ZAHÁJÍ SVOU INDOOR SEZÓNU

MotoSkate – šampionát elektrických skateboardů dokončil svůj premiérový ročník na okruzích teprve loni v létě. Již teď je ale připraven čelit novým výzvám a tak míří závodit do prostor halového okruhu, kde navíc budou k vidění vedle e-skejtů také elektrické jednokolky (one wheel).

Závod se uskuteční 19. února v Ostravě, kde bude dějištěm E-MOTION Park – překrásný stánek e- aktivit, kde je pod jednou střechou možnost vyzkoušet elektrické motokáry, e-gamingovou zónu nebo vybrat ten správný prostředek e-mobility přímo v prodejně. Právě na okruhu e-motokár bude probíhat už od deváté hodiny ranní souboj o krále e-skateboardingu. Soutěžit se bude mezi muži ve třídách One Wheel Open, Skate Open, Stock a strojích s průměrem kol do 120 mm. Ženy se utkají ve třídě Open. Finálové jízdy jsou v plánu od 12:30.

Závodu se zúčastní jezdci z celé Evropy, těšit se můžeme na reprezentanty z Česka, Slovenska, Polska, Itálie a Švýcarska. V rámci závodního odpoledne bude pro návštěvníky připravena zkušební dráha, kde si každý může vyzkoušet elektrický skateboard pod dohledem instruktora – zapůjčení ochranných prvků je samozřejmostí.

Fanoušci motorsportu budou mít možnost setkání s bývalým jezdcem MotoGP a novopečeným autorem knihy o sportu a motocyklových závodech Jakubem Kornfeilem. Celá akce se koná za dodržování aktuálních epidemiologických opatření.

Více informací na www.motoskate.com

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.