A je tu kalendář MČR v motoskijöringu „Orion Shiva KTM Cup 2017“

Na schůzce organizátorů seriálu MČR v motoskijöringu „Orion Shiva KTM Cup 2017“ se v Letohradě sešli zástupci pořadatelů společně s vedením MČR. Výsledkem byl následující kalendář, který obsahuje celkem 6 závodů a pojede se na následujících tratích:

15.1.2017 Letohrad (neděle)
28.1.2017 Horní Město (u Rýmařova) (sobota)
29.1.2017 Klášterec nad Orlicí (neděle)
5.2.2017 Chotčiny (u Chýnova) (neděle)
11.2.2017 Rudník (sobota)
12.2.2017 Dobřany v Orlických horách (neděle)

motoskijoring

Pokud bude zima motoskijöringovým závodům přát, seriál MČR 2017 začne na trati u koupaliště v Letohradě. Jezdci si zde mají možnost krásně zajezdit na rychlé trati a jejich výkony by mělo shlédnout i hodně diváků.

2. závod je připravován moravskými pořadateli. V Horním Městě u Rýmařova jezdci opět najdou dlouhou trať, přátelské prostředí i bohaté občerstvení. Trať bude připravena ve sportovním areálu nedaleko mateřské školky.

Hned další den se pojede na jedné z nejznámějších tratí v Klášterci nad Orlicí. Tam měl mistrovský motoskijöring svoji premiéru 7.2.1998 a od té doby se zde jelo kromě sezón 2008 a 2016 pokaždé. Trať „Klášterecké břehy“ je prakticky v obci nedaleko fotbalového hřiště.

motoskijoring

První únorovou neděli budou jezdci závodit v Jižních Čechách. Pojede se v Chotčinách u Chýnova - tedy na trati, kde se jel v roce 2016 jediný závod, který určil motoskijöringové mistry. I tam se dá očekávat velká divácká účast.

Předposlední závod se pojede v Krkonoších (na zbrusu nové trati v Rudníku). Zdejší agilní pořadatel je v poslední době známý pořádáních hezkých motokrosových i country závodů. Závodit se bude v prostorách „Rudnické rokle“.

Seriál závodů MČR v motoskijöringu vyvrcholí finálovým závodem v Dobřanech v Orlických horách. Na autokrosovém a motoskijöringovém závodišti „U hradu“ budou po závodě na rychlé a atraktivní trati dekorování i mistři republiky 2017.

plakat 2017

zdroj: Tisková informace Orion Racing

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.